قیمت انواع سکه در دوم اسفند ماه ۹۹

در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۳۱ هزار تومان است.

به گزارش صدای بورس، در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۱۳۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

قیمت طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با نوسان جزئی همراه شده است؛ سکه طی روزهای گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشت؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۱۳۱ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۲۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۱۳۱  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۵۲۳  هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۹۰۰ هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۸۵.۶

 

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۱۱ میلیون و ۳۰۰  هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۱ میلیون و ۶۳۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۶ میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۴ میلیون و ۲۵۰  هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۴۵۰ هزار

 

منبع: تسنیم

کد خبر 428789

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =