سهامداران شپنا امروز پر کشیدند/ صف خرید سنگین در نماد بورسی

سهام شپنا امروز ۴.۸۸ درصد رشد با قیمت پایانی ۱۰ هزار و ۵۳۰ ریال معاملات خود را پایان داد.

به گزارش صدای بورس، بورس بعد از سقوط آزاد دو هفته ای، در ۳ روز کاری پیش روند افزایشی را در پیش گرفته و مایه امید سهامداران شده است. شاخص کل بورس امروز با بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد رشد واحد کانال یک میلیون و ۲۳۴ هزار واحدی شد، نشانگر شاخص کل  هم وزن امروز با ۲ هزار و ۸۱۶ واحد ریزش به محدوده ۴۳۷ هزار واحدی رضایت داد.

فارس، فولاد، فملی، شستا، کگل، شپنا، پارسان شاخص سازترین نمادهای امروز بودند که جز پارسان همه سبز بودند.

شپنا از گروه فراورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای امروز با قیمت ۱۰ هزار و ۵۴۰ ریال معاملات خود را با صف خرید آغاز کرد و این صف خرید تا یک سوم پایانی بازار ادامه یافت، ساعت ۵۲: ۱۱ دقیقه شپنا  با کاهش ناگهانی روی  ۱۰ هزار و ۴۶۰ ریال ایستاد و دوباره و در کمتر از یک دقیقه دوباره روند افزایشی پیش گرفت و ۱۲:۱۰ دقیقه تبدیل به صف خرید شد و با قیمت پایانی ۱۰ هزار و ۵۳۰ ریال معاملات خود را پایان داد.

سهام شپنا امروز  ۴.۸۸ درصد رشد را تجربه کرد و امیدواری را به سهامداران این شرکت بازگرداند.

حقیقی‌ها و حقوقی‌ها به ترتیب ۸۹.۳ درصد و ۱۰.۶ درصد از سهام شپنا را خریدند. بیشترین فروشندگان سهام شرکت پالایش نفت اصفهان حقیقی‌ها با ۸۹.۱ درصد برگه سهام بودند.

در مجموع ۱۲ هزار و ۵۲۷ برگه سهام شپنا امروز خریداری و ۲۰ هزار و ۲۸۲ برگه سهام این شرکت فروخته شد.

شستا در بین نمادهای پرتراکنش مقام اول را از آن خود کرد و از خودرو، خساپا، شپنا پیشی گرفتو  با۶۷۰ ریال برابر با ۳.۱۵ درصد رشد  با قیمت ۲۱ هزار و ۹۱۰ ریال معاملات خود را پایان داد.

کد خبر 427071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =