رئوس اصلی فعالیت های مدیرعامل جدید گل گهر

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با حضور وجیه اله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو، اعضای هیات مدیره گل گهر نماینده بانک سپه و نماینده سیرجان در مجلس، سایر مقامات لشکری و کشوری استان کرمان برگزار شد.

به گزارش صدای بورس، وجیه الله جعفری، رئیس هیات عامل ایمیدرو در آیین تکریم و معارفه ایمان عتیقی؛ مدیرعامل جدید گل گهر به بخش اکتشاف به عنوان بخش پیشرو اشاره کرد و گفت: گل گهر یاید به عنوان استراتژی بخشی خود موضوع اکتشاف را در نظر بگیرید تا بتواند به اهداف خود برسد.

وی افزود: توسعه زیرساخت ها نکته دومی است که در گل گهر انجام می شده و باید این روند دامه دار باشد، از جمله این طور ساخت ها خط لوله انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی بوده که تاثیر مثبتی در پیشبرد اهداف آینده گل گهر دارد.

وی رو به ایمان عتیقی؛ مدیرعامل جدید گل گهر گفت:  به طور حتم استراتژی آینده گل گهر را تبیین کرده اید و در این برنامه باید به نقش محوری گل گهر در استفاده از جوانان نخبه کشور در توسعه گل گهر یاید توجه شود.

رئیس هیئت عامل ایمیدرو بیان کرد: هسته های دانشی در حوزه معدن و صنایع  معدنی تشکیل شده و  تکنولوژی فنی اجرای پروژه های معدنی نیز  انجام می شود و باید ادامه دار باشد.

توجه به مسئولیت های اجتماعی دیگر موضوعی بود که هیات عامل ایمیدرو به آن اشاره کرد و گفت: ما امانت دار هستیم و در مقابل مردم یاید پاسخگو باشیم و در حوزه مسئولیت اجتماعی توجه ویژه ای داشته باشیم. بیش از ۴۲ درصد تولید کنسانتره آماری است که نقش بی بدیل گل گهر در زنجیره معدن و صنایع معدنی را نشان می دهد.

وی افزود: بومی سازی اولویت کار است و در ایمیدرو هسته دانشی، جذب نخبگان و فعالیت های این چنینی با نگاه ملی دنبال می شود.
گل گهر و فولاد مبارکه بزرگ شده ایمیدرو هستند و باید در بخش خصوصی شرکت های معدنی جدید دیگر ایجاد شود تا پیشران اقتصاد کشور باشند.

کد خبر 426853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =