شستا را بفروشیم یا نه؟ / کف قیمت شستا چقدر است؟

نماد شستا که نمادی بنیادین و تاثیرگذار بر بازار سهام است در چند وقت اخیر به دلیل روند نزولی زیاد سهامداران خود را ناامید کرده است، اما آیا سهام شستا رشد می‌کند؟

به گزارش صدای بورس، جو بازار سهام به شدت منفی است و تنش‌های داخلی و خارجی روند نزولی بازار سهام را سریع‌تر کرده است و نماد شستا نیز روند نزولی پیدا کرده است، اما روند نزولی شستا چه زمانی تمام می‌شود؟

باقر خادمی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با دلیل ریزش شستا گفت: روند نزولی شستا به دلیل جو منفی بازار سهام است و زمانی که کلیت بورس منفی است این نماد نیز روند نزولی دارد. اما روند نزولی شستا تا کجا ادامه دارد؟

به گفته خادمی کف قیمت شستا ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ تومان است و افت قیمت بیشتر این نماد منطقی نیست. بر این اساس زمانی که به این محدوده قیمتی برسد، روند صعودی آن احتمالا آغاز می‌شود.

اما روند صعودی سهام چه زمانی آغاز می‌شود؟ ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در این خصوص به تجارت‌نیوز گفت: روند قیمت نماد شستا وابستگی زیادی به شاخص کل دارد و به نظر می‌رسد در محدوده ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ تومان متعادل می‌شود. اگر فشار فروش در نمادهای بزرگ کمتر نشود نمادهای کوچک نیز منفی می‌شوند.

به گفته رئیسی احتمالا بعد از مشخص شدن مسائل سیاسی، روند صعودی بازار سرمایه و نمادهایی چون شستا آغاز می شود.

منبع: تجارت نیوز

کد خبر 425794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =