۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
قیمت انواع سکه در ۹۹/۱۰/۱۴

اکنون در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان است.

به گزارش صدای بورس، قیمت نیم‌ سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۳۹ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار داخلی علاوه بر قیمت جهانی طلا، تغییرات قیمت ارز نیز باعث تغییرات قیمتی در طلا و سکه می شود؛ برهمین اساس نیز افزایش قیمت ارز در بازار همواره یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه بوده است و این سناریو در روزهای اخیر بازهم تکرار شد ولی خیلی دوام نداشت ؛ دلار فعلا توان عبور از کانال ۲۶ هزار تومان را ندارد و در محدود ۲۵ هزار و ۸۰۰ تا ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان درجا می زند.

گفتنی است، قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با نوسان جرئی همراه شده است؛ فعالان بازار طلا و سکه می گویند: دیگر تقاضا و انگیزه‌ای برای خرید طلا و سکه در بین مردم وجود ندارد و بازار در رکود به سر می برد. بازاری‌ها می گویند: بعد از کاهش چند میلیونی قیمت سکه دیگر تقاضایی برای خرید سکه نداریم.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  11 میلیون و 400 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

11 میلیون و 800 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

6 میلیون و 240  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

4 میلیون و 140 هزار

قیمت سکه گرمی

2 میلیون و 330 هزار

 

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 154  هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 539  هزار

مثقال طلا

5 میلیون

انس طلا(دلار)

1898.6

منبع: تسنیم

کد خبر 425438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =