تایید و ثبت افزایش سرمایه دو شرکت بورسی

شرکت‌ تامین ماسه ریخته گری و شرکت هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان در خصوص افزایش سرمایه شرکت هایشان اطلاعیه منتشر کردند.

به گزارش صدای بورس، شرکت تامین ماسه ریخته گری با نماد «کماسه» در اطلاعیه ای در کدال اعلام کرد که افزایش سرمایه شرکت در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.
بر این اساس سرمایه شرکت از مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال به مبلغ دو هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال از محل سود انباشته ،مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور استفاده از ظرفیت قانونی ماده ۱۴ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی مصوب ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی و بخشنامه به شماره ۲۰۰/۹۸/۳۰ مورخ ۴ تیرماه ۱۳۹۸ سازمان امور مالیاتی امکان استفاده از معافیت مالیاتی در فرآیند تجدید ارزیابی دارائیها فراهم گردیده وهمچنین اصلاح ساختار مالی ، بهبود نسبت های مالی و جلوگیری از خروج نقدینگی شرکت انجام خواهد شد.
همچنین شرکت اعلام کرده که اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود و بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

ثبت افزایش سرمایه شرکت هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان
شرکت هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان با نماد «گکوثر» در اطلاعیه ای در کدال اعلام کرد: با توجه به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-۹۹A-۱۴۲ مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱  بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۰  افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۳,۸۲۹,۳۲۷ میلیون ریال (از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مبلغ ۳۷۱۹۳۲۷ میلیون ریال) در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

کد خبر 424553

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • کتی IR ۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
    0 0
    سلام وقت تون بخیر کی افزایش سرمایش شروع میشه که خرید کنیم ؟