۴۷ میلیارد تومان به تجهیزات درمانی کرونا اختصاص یافت

هزینه مورد نیاز برای خرید ۱۲ دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی و ۱۰۰۰ دستگاه اکسیژن ساز خانگی از سوی بنیاد مستضعفان برای تامین تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی درگیر کرونا اختصاص یافت.

به گزارش صدای بورس، سید پرویز فتاح با اعلام این خبر گفت: به دنبال موج سوم کرونا و با توجه به مشکلات بیمارستان‌های درگیر کرونا و درخواست وزارت بهداشت، بنیاد مستضعفان تامین ۱۲ دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی و همچنین ۱۰۰۰ دستگاه اکسیژن ساز خانگی را متقبل شد.

رئیس بنیاد مستضعفان افزود: بنا شد مبلغ ۳۲.۵ میلیارد تومان برای تامین ۱۲ دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی و ۱۵ میلیارد تومان برای تامین ۱۰۰۰ دستگاه اکسیژن ساز خانگی، در اختیار وزارت بهداشت و درمان قرار گیرد.

فتاح بیان کرد: در توافق صورت گرفته با وزارت بهداشت، ۳ دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی برای استان محروم ایلام، یک دستگاه برای بیمارستان کرمانشاه، ۳ دستگاه برای بیمارستان‌های سیرجان، بم و رفسنجان در استان کرمان، ۲ دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی برای بیمارستان‌های ساوه و اراک در استان مرکزی، یک دستگاه برای بیمارستان ارومیه در آذربایجان غربی، یک دستگاه برای بیمارستان گناباد در خراسان رضوی و یک دستگاه برای بیمارستان حضرت رسول شهر تهران از سوی بنیاد مستضعفان تامین شود.

کد خبر 423100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =