گزارش ۶ ماهه «وسپه»، «خاذین» و «خمحرکه»

شرکت های سرمایه گذاری سپه، سایپا آذین و صنعتی نیرو محرکه گزارش ۶ ماهه خود را منتشر کردند.

به گزارش صدای بورس، شرکت سرمایه گذاری سپه اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای  دوره ۶ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

این شرکت در دوره ۹ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۱,۱۲۰ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۸ درصد افزایش داشته است

 «وسپه» با سرمایه ثبت شده ۶,۶۹۱,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۹ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ مبلغ ۷,۴۹۳,۲۲۳ میلیون ریال سود محقق کرده است.

شرکت سایپا آذین
شرکت سایپا آذین اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای  دوره ۶ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

این شرکت در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۲۵ ریال سود محقق کرده است.  این درحالیست که شرکت در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم ۰ ریال تغییری نداشته بود.

«خاذین» با سرمایه ثبت شده ۲,۶۴۵,۶۹۲ میلیون ریال طی عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ مبلغ ۶۷,۱۴۴ میلیون ریال سود محقق کرده است.

شرکت صنعتی نیرو محرکه
شرکت صنعتی نیرو محرکه اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای  دوره ۶ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

این شرکت در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۱۱ ریال سود محقق کرده  که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۸ درصد افت داشته است

«خمحرکه» با سرمایه ثبت شده ۵,۷۳۴,۰۸۹ میلیون ریال طی عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ مبلغ ۶۰,۶۵۲ میلیون ریال سود محقق کرده است.

کد خبر 419363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =