۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
تداوم روند نزولی بورس

با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه در نمادهای شاخص‌ساز شاخص کل با افت بیش از ۲٫۵ درصدی به یک میلیون و ۴۶۸ هزار واحد رسید.

به گزارش صدای بورس، در جریان معاملات امروز بازار سهام در مقاطعی از بازار حمایت شد و صف‌های فروش برخی نمادها در مقاطعی جمع شد اما به دلیل فشار عرضه زیاد و کم بودن منابع برای حمایت از بازار سهام، افت شاخص کل ادامه‌دار شد.

پیمان حدادی، کارشناس بازار سهام در رابطه با دلایل ریزش بازار سهام امروز بیان کرد: جو هیجانی بازار سهام به دلیل ترس از ریزش شاخص کل باعث ایجاد صف‌های فروش شده است و از طرفی هم پیش‌خور شدن پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا به نوعی باعث شده تا سهامداران ریزش دلار را محتمل‌تر ببینند.

وی در رابطه با حمایت از بازار سهام گفت: حمایت از بازار سهام انجام می‌شود اما فشار فروش در کلیت بازار سهام بسیار زیاد است و حمایت حقوقی‌ها جوابگو نیست.

حدادی در رابطه با روند بازار سهام گفت: محدود حمایتی یک میلیون و 400 تا یک میلیون و 450 برای بازار سهام بسیار مهم است و به نظر می‌رسد اگر از این محدود حمایتی پایین‌تر برویم کار بازار سهام به شدت سخت می‌شود اما به نظر می‌رسد بازار در این محدود به شدت حمایت می‌شود و صف‌های فروش جمع می‌شود.

وی اظهار کرد: تا انتخابات امریکا فشار بر بازار زیاد است اما بعد از انتخابات روند صعودی ارام شروع خواهد شد.

کد خبر 419178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =