روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

قیمت دلار در صرافی ملی در هفته سوم ماه مهر، ۳۰۰ تومان افزایش یافت و با ثبت رقم ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان به کار خود پایان داد. 

به گزارش صدای بورس، قیمت دلار در صرافی ملی در هفته سوم ماه مهر، ۳۰۰ تومان افزایش یافت و با ثبت رقم ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان به کار خود پایان داد. 

روز شنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز نسبت به روز پنج‌شنبه ۷۵۰ تومان گران شد که در ادامه فعالیت بازارها بار دیگر ۱۵۰ تومان افزایش یافت و پس از افت ۱۰۰ تومانی، سرانجام پس از کاهش ۱۰۰ تومان دیگر، قیمت دلار به رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت یورو به رقم ۳۳ هزار و ۳۰۰ تومان رسید.

روز یکشنبه علی‌رغم تعطیلی بازارهای جهانی نرخ ارز در صرافی ملی افزایش یافت و قیمت دلار با رشد ۲۰۰ تومانی به رقم ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت یورو نیز پس از افزایش ۱۰۰ تومانی به رقم ۳۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

در سومین روز هفته و با آغاز به کار بازارهای جهانی، نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز نسبت به روز گذشته تغییری نداشت اما در ادامه فعالیت بازارها با افزایش ۱۰۰ تومانی مواجه شد که ساعتی بعد این قیمت‌ها ۳۰۰ تومان افزایش پیداکرد و در آخر با افت ۲۰۰ تومانی قیمت دلار به رقم ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز کاهش یافت که در ادامه فعالیت بازارها دو بار افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت یورو به رقم ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

روز چهارشنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز افزایش یافت و پس از نوسانات متعدد سرانجام قیمت دلار در رقم ۲۸ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۳۳ هزار و ۷۵۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز پنج‌شنبه نیز به دلیل تعطیلی اربعین حسینی نرخ ارز در صرافی ملی تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان ثابت ماند.

روز جمعه نیز قیمت ارز صرافی ملی اعلام شد که نسبت به روز پنج‌شنبه تغییری نداشت.

کد خبر 418453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =