تدوین طرح‌های مشترک مجلس و دولت برای ساماندهی بازار فولاد و خودرو

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح‌های مشترک میان مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد خبر داد.

به گزارش صدای بورس، حجت‌اله فیروزی از تدوین طرح‌های مشترک میان مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد خبر داد و گفت: در دو روز گذشته، جلسات متعددی با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن، معاونت امور معدن و صنایع معدنی، معاونت صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، خودروسازان و ستاد تنظیم بازار به منظور احصا راهکارهای مورد نیاز برای منطقی کردن قیمت خودرو و فولاد برگزار شد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسات راهکارهای ساماندهی بازار خودرو و فولاد که در شرایط کنونی گرانی این محصولات به یکی از چالش‌های نظام اقتصادی تبدیل شده، مورد بررسی قرار گرفت.

هشدار سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن معادن؛ سرمایه گذاران در بازار خودرو زیان می‌کنند

وی با هشدار به محتکران خودرو، بیان کرد: با اجرایی کردن راهکارهای مشترک مجلس و دولت در راستای منطقی کردن قیمت خودرو و فولاد نه تنها این سوداگران و محتکران نمی‌توانند سودی به دست آورند بلکه متضرر می‌شوند.

فیروزی گفت: از آنجایی که راهکارهای مشترک مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد به شدت بر قیمت این دو محصول اثرگذار است، مردم نباید به این بازارها به عنوان محلی برای سرمایه‌گذاری توجه کنند، بلکه محتکران باید هرچه سریعتر خودروهای خود را به بازار عرضه کنند تا از زیان خود جلوگیری کنند.

کد خبر 418367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =