لیست ورشکستگان کسب و کارهای جهان در ۲۰۲۱ + جدول

اقتصادهای توسعه‌یافته در شرق آسیا، به عنوان مثال ژاپن و کره جنوبی، به دلیل جلوگیری از تعطیلی‌ها در مقیاس گسترده و طولانی‌ مدت، به میزان قابل توجهی ورشکستگی کمتری را تجربه خواهند کرد.

به گزارش صدای بورس، به دنبال تعطیلی‌هایی که بر اثر شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاد، بسیاری از مشاغل در حال حاضر به سمت ورشکستگی در حال حرکت هستند. کشوری که بیشترین آسیب را در این زمینه متحمل خواهد شد ایالات متحده است که پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۱ نسبت به ۲۰۱۹، ۵۷درصد از مشاغل ورشکسته شوند.

بر اساس گزارش ارائه شده توسط شرکت بیمه Euler Hermes، اثرات بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ در سال ۲۰۲۱ به شدت در ورشکستگی مشاغل احساس می‌شود.

گفتنی است که شمار ورشکستگی‌ها در ایالات متحده (افزایش ۵۷درصدی نسبت به سال ۲۰۱۹)، برزیل و بریتانیا به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. همچنین انتظار می‌رود چین در این زمینه به شدت آسیب ببیند.

از آنجایی که بسیاری از کشورها دیگر به مشاغلی که در طول این بیماری همه‌گیر برای ورشکستگی پرونده پر کرده‌اند، نیاز ندارند، بهای حقیقی برای این مشاغل بسیار دیرتر آشکار می‌شود. انتظار می‌رود ورشکستگی‌ها در نتیجه این مقررات در سال ۲۰۲۰ اتفاق بیافتد و در سال ۲۰۲۱ خود را نشان دهد.

پیش‌بینی می‌شود در این زمینه بار کمتری در آلمان احساس شود و انتظار می‌رود ورشکستگی‌ها در سال ۲۰۲۱ ، ۱۲درصد افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت بیمه Euler Hermes در آلمان، اتریش و سوئیس پیش‌بینی می‌کند که آرامش پیش از طوفان این ورشکستگی در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ به پایان برسد. وی گفت: "این بمب ساعتی در اواخر سه ماهه سوم سال جاری خاموش خواهد شد و امواج شوک احتمالا تا نیمه نخست سال ۲۰۲۱ گسترش می‌یابد.

اقتصادهای توسعه‌یافته در شرق آسیا، به عنوان مثال ژاپن و کره جنوبی، به دلیل جلوگیری از تعطیلی‌ها در مقیاس گسترده و طولانی‌ مدت، به میزان قابل توجهی ورشکستگی کمتری را تجربه خواهند کرد. هند نیز که در حال حاضر دومین کشوری است که بیشترین آسیب را بر اثر این بیماری همه‌گیر تجربه کرده، انتظار می‌رود آسیب اندکی در این زمینه ببیند.

در نمودار ارائه شده، پیش‌بینی افزایش ورشکستگی مشاغل در ۲۰۲۱ نسبت به ۲۰۱۹ را مشاهده می‌کنید؛

:

منبع: اقتصاد آنلاین

کد خبر 417306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =