بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ بورس قفل شد

امروز معامله‌گرها ۱۶۴میلیارد تومان سهام پلیمر آریا ساسول خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۱۱.۳درصد از کل سهام کشتیرانی آریا معامله شد.

به گزارش صدای بورس،روز جاری در مجموع حدود دو هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد و کمترین میزان معاملات در ۶ ماه اخیر رقم خورد. پنج نماد «آریا»، «پتایر»، «زاگرس»، «کگل» و «وغدیر» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۱۶۴ میلیارد تومان سهام پلیمر آریا ساسول دست به دست شد، ایران تایر پس از معاملاتی به ارزش ۱۴۶ میلیارد تومان دوم شد و سهام پتروشیمی زاگرس نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "محصولات شیمیایی" تعلق داشت به طوری که ۶۸۵ میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "استخراج کانه‌های فلزی" با معاملات ۲۱۰ میلیارد تومانی دوم شد و "لاستیک و پلاستیک" در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۱.۳ درصد از کل سهام کشتیرانی آریا (حاریا) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۳۷ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در تنها دو سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۸ نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.6.18

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.18

کد خبر 416254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =