۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
ارزش معاملات امروز بازار سرمایه

امروز معامله‌گران در بورس تهران بیش از ۶ میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب ۱.۱ میلیون نوبت معامله و به ارزش ۱۰ هزار و ۲۲۹ میلیارد تومان دادوستد کردند.

به گزارش صدای بورس، شاخص کل بورس امروز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه، یا افت ۴۳ هزارو ۲۹۴ واحدی به عدد یک میلیون و ۶۸۴ هزار واحدی و شاخص هم وزن با افت ۶ هزار و ۵۱۵ واحدی به عدد ۴۵۵ هزار و ۹۹۰ واحدی رسید. نمادهای فارس، شستا و شپنا بیشترین تاثیر را در افت و نیز نماد فملی، بیشترین اثر افزایشی در شاخص کل بورس را داشته شاخص داشت.
شاخص کل فرابورس نیز با ۳۷۰ واحد افت به عدد ۱۷ هزارو ۷۸۸ واحد رسید و نمادهای کگهر، آریا و شگویا بیشترین تاثیر را در افت شاخص داشت.

در ابتدای معاملات روز جاری، شاخص کل با کاهش ۲۸ هزار واحدی به یک میلیون و ۶۹۹ هزار واحد و شاخص هم وزن با افت ۳ هزارو ۹۴۶ واحدی به عدد ۴۵۸ هزارو ۵۶۰ واحد رسید که در نهایت ارزش بازار امروز در بورس اوراق بهادار تهران به بیش از ۶ میلیون و ۲۹۴ هزار میلیارد تومان رسید.

امروز همچنین عرضه اولیه شرکت برق پیوند گستر پارس در فرابورس ایران از ساعت ۱۳ تا ۱۵ انجام شد؛ همچنین پذیره نویسی برای خرید واحدهای صندوق دارا دوم یا همان پالایشی یکم که از روز چهارشنبه ۵ شهریور ۹۹ شروع شده و تا روز ۱۹ شهریور از طریق درگاه‌های اینترنتی بانک‌ها و یا از طریق کارگزاری‌های بورسی قابل خرید است.

منبع: سنا

کد خبر 415850

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =