درآمد 1.751.938 میلیون ریالی «وامید»

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ مردادماه سال جاری خود را منتشر کرد.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ مردادماه سال جاری اعلام کرد که در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۷ هزار و ۳۶۱ میلیارد و ۶۶۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۹۲۷ هزار و ۹۱۹ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال در سبد سهام خود دارد.

براساس این گزارش، بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۲۰۶ میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال به ۷۸ هزار و ۵۶۸ میلیارد و ۳۵۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید نیز با کاهش ۳۵۱ هزار و ۹۲ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۵۷۶ هزار و ۸۲۶ میلیارد و ۶۵۹ میلیون ریال محاسبه شد.

همچنین «وامید» تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۱۶۵ میلیارد و ۳۷۷ میلیون ریال به مبلغ ۲ هزار و ۹۱۷ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال واگذار کرد که از این بابت یک هزار و ۷۵۱ میلیارد و ۹۳۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

این شرکت طی دوره یک ماهه منتهی به مرداد ماه، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۳۷۴ میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال خریداری کرد.

کد خبر 415818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =