بازدید مدیرعامل شرکت مس از کارخانه آهک اهر

اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به همراه رسول خدابخش، فرماندار اهر و احمد محرم‌زاده، نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز از طرح توسعه‌ای کارخانه آهک هیدراته اهر در منطقه آذربایجان بازدید کرد.

به گزارش صدای بورس، اردشیر سعدمحمدی در این بازدید ضمن ملاحظه روند پیشرفت طرح کارخانه آهک اهر، بر لزوم فراهم آوردن شرایط مورد نیاز برای بهره‌برداری از این طرح در آبان‌ماه امسال تاکید و تسریع در اجرای این پروژه توسعه‌ای را خواستار شد.

در حاشیه این بازدید ضرورت توسعه اکتشافات در منطقه اهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیرعامل شرکت مس نسبت به افزایش ذخیره معدن مس مزرعه و بالا رفتن تولید این معدن در صورت مثبت بودن نتیجه مطالعات اکتشافی و فنی- اقتصادی ابراز امیدواری کرد.

سعدمحمدی تاکید کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران همواره بر اجرای تعهدات خود در زمینه مسئولیت اجتماعی ثابت‌قدم بوده و این شرکت در منطقه اهر نیز مسئولیت اجتماعی خود را به بهترین شکل به اجرا درخواهد آورد.

گفتنی است، کارخانه آهک هیدراته اهر یکی از طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس در منطقه آذربایجان است که با هدف تأمین آهک مورد نیاز معدن و کارخانجات تغلیظ مجتمع مس سونگون عملیات اجرایی آن آغاز شده که با بهره‌برداری از این طرح که پیشرفت قابل‌ملاحظه‌ای تاکنون داشته است، روزانه 150 تن آهک تولید خواهد شد.

در این بازدید حیدر ضیغمی؛ مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی، بهروز رحمتی؛ معاون توسعه و اکتشافات، محراب احمدیان؛ معاون توسعه سرمایه انسانی و سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس، علی بیات‌ماکو؛ مدیر مجتمع مس سونگون و شهریار متوکل؛ مدیر اکتشافات و مهندسی توسعه شرکت مس، اردشیر سعدمحمدی را همراهی کردند.

منبع: مس‌پرس

کد خبر 415619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =