۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
«ثعمرا» افزایش سرمایه می‌دهد

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه شاهد با اشاره به اینکه این شرکت تصمیم به افزایش سرمایه دارد، به چند پرسش سهامداران پاسخ گفت. نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را بخوانید.

 به گزارش صدای بورس، هومن مشعشعی در خصوص قطعه ۲۰۰ هکتاری چمستان که در اختیار شرکت اصلی است، گفت : از آنجایی که طرح گردشگری برای قطعه زمین مخصوص شرکت عمران بهدشت چمستان بوده لذا برای اراضی شرکت عمران توسعه شاهد بر اساس تصمیمات هیئت مدیره در نظر است که نسبت به احداث شهرک کشاورزی بررسی‌های اولیه انجام و سپس تصمیم اتخاذ شود.

وی افزود: پروژه ۲۰۰.۲۸۱ مترمربعی شهرک ناز مجموعا ۱۵۰ قطعه زمین مسکونی است و ۴۲ قطعه آن به فروش رسیده است. پس از بررسی‌های لازم ۱۰۸ قطعه باقی مانده از این اراضی از طریق برگزاری مزایده و قیمت کارشناسی جدید به فروش می‌رسد.

مشعشعی اظهار کرد: اقدامات لازم در خصوص افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت تولید در دستور کار است. برآورد تولید محصول نیز در زمان مقتضی قابل تعیین است که این میزان هنگام فرآیند مزایده فروش محصول مشخص و اعلام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه شاهد همچنین در خصوص پذیرش شرکت پاداد در فرابورس اظهار کرد: مدارک لازم برای درخواست پذیرش پاداد در آبان ماه ۹۸ برای شرکت فرابورس ارسال شده و در مرحله اول مورد پذیرش قرار نگرفته و موضوع مجددا در دست پیگیری است.

کد خبر 415106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =