۷۷ تومان سود برای هر سهم «سیتا»

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۹ در سالن تلاش برگزار شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، در جریان مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت به ازای هر سهم ۷۷ تومان سود تقسیم شد که در کل معادل ۸۴۷ میلیارد تومان می شود.
مجمع عمومی این شرکت با حضور محمد رضوانی فر (مدیرعامل شستا)، رضا جمارانیان (مدیرعامل سیمان تامین)، جلال بهارستان (رئیس مجمع)، مدیران عامل شرکت های تابعه و ۸۴.۹۷ درصد از سهامداران تشکیل شد.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، ضمن خیرمقدم به حضار به ارائه گزارشی از شرکت های متبوع خود پرداخت و در این زمینه گفت: سهم مجموعه سیمان تامین در تولید سال گذشته به بیش از ۳۰ درصد سیمان و کلینکر کل کشور رسید.
مدیرعامل سیمان تامین درباره وضعیت درآمدهای عملیاتی تلفیقی شرکت توضیح داد: درآمدهای عملیاتی تلفیقی از ۳۴۷۰ میلیارد تومان به ۵۰۷۷ میلیارد تومان رسید که در این شاخص رشد ۴۶ درصدی حاصل شده است.
وی با بیان اینکه عملکرد شرکت در شاخص سود ناخالص تلفیقی توضیح داد: در این شاخص شرکت در سال مالی گذشته توانست ۱۱۶ درصد رشد داشته باشد. بر این اساس سود ناخالص شرکت از ۹۳۵ میلیارد تومان به ۲۰۲۰ میلیارد تومان رسید.
جمارانیان با اشاره به این که در بخش سود عملیاتی تلفیقی نیز ۱۲۸ درصد رشد حاصل شده است، درباره میزان صادرات شرکت های تابعه توضیح داد: ارزش دلاری صادرات در کل سال ۹۸ به بیش از ۶۱ میلیون دلار رسید که در این شاخص نیز رشد قابل توجهی دیده می شود.
جمارانیان همچنین درباره سود خالص تلفیقی توضیح داد: در این شاخص ۱۹۶ درصد رشد داشتیم که از ۵۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ به ۱۵۰۰ میلیارد تومان در سال مالی جاری رسید.

کد خبر 415071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =