آنچه بازنشستگان باید درباره ETF بدانند

قرار است فردا ۶ مرداد ۹۹ ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح در صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری به آنچه بازنشستگان باید درباره دارا یکم بدانند، پاسخ داده شود.

به گزارش صدای بورس، مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری، با حضور در برنامه زنده اینستاگرامی این صندوق به پرسش‌های بازنشستگان درخصوص تسهیلات خرید سهام "ETF مالی یکم" و "صندوق مدیریت ثروت" پاسخ می‌دهد.
برنامه زنده صندوق بازنشستگی کشوری در شبکه اجتماعی اینستاگرام این هفته میزبان محمود طهماسبی پور مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی است تا به پرسش‌ها و مسائل مطرح شده از سوی بازنشستگان کشوری درباره سهام "ETF مالی یکم" و "صندوق مدیریت ثروت" پاسخ دهد.

قرار است این برنامه زنده روز دوشنبه ۶ مردادماه ۹۹ ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح در صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https: //www.instagram.com/cspfnews اجرا شود.

پیش از این بازنشستگان و وظیفه‌بگیرانی که از تسهیلات یک میلیون تومانی خرید سهام ETF مالی یکم دولت و همچنین پیش ثبت نام تسهیلات یک میلیون تومانی صندوق مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کرده بودند، درباره آخرین وضعیت این دو طرح و همچنین چگونگی خرید و فروش سهام و ارزش آن سوالات مختلفی در فضای مجازی طرح کردند، که در این برنامه به آنها پاسخ داده خواهد شد.

برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری هر دو هفته یکبار میزبان یکی از متخصصان و کارشناسان کشور است تا درباره محورهای مختلف حوزه سلامت همچون ورزش، تغذیه، بیماری‌های سالمندی، سالمندی شاد و غیره به ارائه مطالب آموزشی بپردازند.

منبع: گسترش نیوز

کد خبر 414964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =