سکه ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۹ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

به گزارش صدای بورس، هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۹ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون تومان و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۲۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۷۹ هزار تومان

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۷۹ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۳۳۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۶۷۴ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۹۰۲.۳ دلار معامله می‌شود. نرخ ارز که از روز یکشنبه هفته قبل وارد مدار نزولی شده بود و از ۲۶ هزار تومان به ۲۱ هزار تومان کاهش یافته بود از صبح دیروز با افزایش قیمت همراه شده است.

قیمت یورو ۲۸ هزار تومان

بر همین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان، یورو ۲۸ هزار تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۶۱۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه ۵ مرداد ۹۹ نرخ دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۹ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها بدون تغییر قیمت نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان درج شده است.

گفتنی است، یکی از نشانه‌هایی که کارشناسان ارزی را هم به کاهش نرخ ارز در روزهای آینده امیدوار کرده، اختلاف بالای قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی است؛ امروز قیمت خرید و فروش دلار  و یورو در این صرافی‌ها ۷۰۰ تومان اختلاف داشت. فعالان بازار معتقدند بازارساز به‌زودی با ورود جدی به بازار قیمت‌ها را برمی‌گرداند و شاید اتفاقی مشابه شهریور ۹۷ در انتظار بازار باشد.

منبع: تسنیم

کد خبر 414959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =