افزایش ۳۴ درصدی سرمایه «کالا»

مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده بورس کالای ایران صبح امروز (یکشنبه ۸ تیرماه) در محل سالن همایش‌های رازی برگزار شد و سهامداران با رأی اکثریت، عملکرد این شرکت را مورد تایید قرار دادند و تقسیم سود ۱۰۰ ریالی و افزایش ۳۴ درصدی سرمایه شرکت را به تصویب رساندند.

به گزارش صدای بورس به نقل از کالاخبر، در مجمع عمومی عادی سالانه این بورس که صبح روز یکشنبه ۸ تیرماه ۱۳۹۹ در محل مرکز همایش‌های رازی برگزار شد،‌ پس از ارائه گزارش هیئت مدیره برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ و تشریح اهم اقدامات و عملیات توسعه‌ای بورس کالا توسط حامد سلطانی نژاد مدیرعامل بورس کالای ایران، گزارش صورت‌های مالی شرکت توسط حسابرس مستقل و بازرس قانونی، ارائه و اعلام شد که وضعیت مالی شرکت بورس کالای ایران، در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ و عملکرد مالی و جریان‌های نقدی آن برای سال مالی منتهی به تاریخ مزبور،‌ از تمام جنبه‌های با اهمیت،‌ طبق استانداردهای حسابداری مطلوب است.

همچنین مجمع عمومی عادی سالانه بورس کالای ایران، با تقسیم ۱۰۰ ریال سود به ازای هر سهم موافقت کرد. در مجمع عمومی عادی بورس کالای ایران، موسسه حسابرسی فریوران راهبرد نیز به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی و بازرس علی‌البدل موسسه حسابرسی آرمان آروین پارس و روزنامه اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی کثیرالانتشار انتخاب شدند.

در مجمع فوق‌العاده صاحبان سهام نیز افزایش ۳۴ درصدی سرمایه شرکت از ۱۸۶ میلیارد تومان به ۲۵۰ میلیارد تومان از محل سود انباشته و سایر اندوخته‌ها به تصویب صاحبان سهام رسید.

کد خبر 414316

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =