برگزاری مراسم قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش یک ساله ایران‌خودرو

مراسم قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش ۴۵ هزار دستگاه از محصولات ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن اجتماعات ساپکو برگزار شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از ایکوپرس، نتایج قرعه کشی از ساعت ۱۶ امروز در سایت فروش ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir براساس کد پیگیری در دسترس همگان قرار می‌گیرد. نتایج از طریق پیامک نیز به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.
پذیرفته‌شدگان در این قرعه‌کشی از ساعت ۱۰ صبح فردا یکشنبه ۲۵ خرداد به مدت ۷۲ ساعت مهلت دارند تا نسبت به پرداخت وجه اولیه خودرو از طریق میز کاربری در سایت فروش ایران‌خودرو اقدام کنند. در صورت عدم پرداخت وجه، نفرات با لیست ذخیره جایگزین خواهند شد. ۲۰ درصد بالاتر از ظرفیت فروش به عنوان ذخیره تعیین شده است.
طبق بخش‌نامه این طرح، مشتریان، مابقی وجه خودرو را در زمان ارسال دعوتنامه و طبق قیمت روز خودرو پرداخت خواهند کرد.
در این طرح ۱۲ محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو شامل ۲۰۶ تیپ دو، پژو ۲۰۶ اس.دی وی۸، پارس ایکس.یو.۷، پارس تی.یو.۵، سمند ای.اف.۷ و سمند ال.ایکس، سورن پژو ۲۰۷ دستی، دناپلاس، راناپلاس، پژو۴۰۵ و دنای معمولی عرضه شده است.
راناپلاس برای نخستین بار به سبد فروش محصولات ایران‌خودرو اضافه شده است.
در این طرح بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار متقاضی ثبت‌نام کردند که پس از حذف افراد دارای پلاک فعال و ثبت‌نام تکراری، بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در قرعه‌کشی شرکت کردند.
طبق مصوبات کمیته خودرو، محدودیت‌های تعیین شده در فروش فوق‌العاده در پیش‌فروش یک ساله نیز اعمال شده است. بر همین اساس علاوه بر محدودیت‌هایی همچون هر کد ملی یک دستگاه خودرو، دارا بودن ۱۸ سال سن و ارائه گواهی‌نامه رانندگی و نداشتن پلاک فعال، سند خودرو به مدت یک سال در رهن خودروساز خواهد بود.
همچنین امکان ثبت‌نام هم‌زمان در دو خودروساز ایران‌خودرو و سایپا وجود نداشته و امکان صلح وجود ندارد. متقاضیان نباید در ۳۶ ماه گذشته در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا ثبت‌نام کرده باشند. 

کد خبر 413978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =