احراز هویت متقاضیان کد بورسی در بانک گردشگری

احراز هویت متقاضیان کد بورسی در سامانه سجام، در بانک گردشگری امکان پذیر شد.

به گزارش صدای بورس، افراد بالای ۱۸ سال با داشتن مدارک شناسایی معتبر و افراد زیر ۱۸ سال از طریق سرپرست خود می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. این خدمت در تمام شعب بانک گردشگری قابل ارائه است.

ثبت‌نام‌کنندگان پس از احراز هویت، از ارائه اطلاعات مجدد و مکرر در بازار سرمایه بی‌نیاز می‌شوند و با یک بار ثبت‌نام به تمام خدمات بازار سرمایه ایران دسترسی خواهند داشت.

هزینه ثبت‌نام و احراز هویت در سامانه سجام برای هر شخص مبلغ ۱۰۰ هزار ریال است.

مرحله اول ثبت‌نام می‌تواند به صورت غیرحضوری از طریق وب‌سایت بانک گردشگری و ورود به سامانه سجام انجام شود اما بانک گردشگری به منظور تسریع در امور و کمک به مشتریان که به هر علت امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، شرایطی را فراهم کرده تا افراد با حضور در شعب بانک در سراسر کشور مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را به شکل متمرکز انجام دهند.

"سجام" یکی از سامانه‌های زیرساختی در بازار سرمایه است که در آینده می‌تواند بسیاری از خدمات مورد نیاز سهامداران را به راحتی در اختیار آنان قرار دهد.

حضور سهامداران به صورت الکترونیکی در مجامع، دریافت سود سهام از سپرده‌گذاری و اطلاع از سودهای قابل دریافت از جمله خدماتی است که سرمایه‌گذاران در آینده می‌توانند با سجامی شدن دریافت کنند.

طبق قوانین و مقررات، هرگونه خدمات‌دهی به مشتریان حقیقی و حقوقی در بازار سرمایه منوط به شناسایی و ثبت‌نام اطلاعات اشخاص است و ثبت‌نام در سامانه "سجام" یک بار برای همیشه و یک بار برای تمام ارکان بازار از جمله نهادهای مالی، خریداران واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری و ناشرانی خواهد بود که در بازار سرمایه اقدام به ارائه خدمات می‌کنند.

بانک گردشگری ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد.

کد خبر 413461

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =