برنامه راهبردی تاصیکو در دستور کار قرار می‌گیرد

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین گفت: برنامه راهبردی تاصیکو و شرکت‌های تابعه و وابسته با محوریت تحلیل زنجیره ارزش، رویکرد زنجیره ارزش جهانی و موج سوم توسعه در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش صدای بورس به نقل از شستا رسانه، غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین در جلسه ویدئو کنفرانس با حضور مدیران عامل شرکت‌های تابعه و وابسته، گفت: برنامه راهبردی تاصیکو و شرکت‌های تابعه و وابسته با محوریت تحلیل زنجیره ارزش، رویکرد زنجیره ارزش جهانی و موج سوم توسعه در دستور کار قرار می‌گیرد و انتظار ما از همه همکاران این است که در این زمینه فعالیت چشمگیری داشته باشند چرا که در دنیای امروز برنامه‌ریزی نیازمند به‌روز رسانی است.

وی ادامه داد: اهمیت برنامه‌ریزی راهبردی به عنوان سرلوحه فعالیت‌های شرکت صدر تامین، شرکت‌های تابعه و وابسته مورد تایید قرار گرفته است و در این زمینه پایش مستمر تحولات به خصوص در زمینه فناوری نیز به خوبی دیده شده است.

سلیمانی با تاکید بر موضوع نوآوری به عنوان مهمترین رکن توسعه در کسب و کارهای معدنی و صنایع فلزی، گفت: در این برنامه وضعیت معدن و صنایع معدنی مورد بررسی قرار گرفت و بر این اساس مواردی شامل مزیت نسبی انرژی، موقعیت ممتاز سوق الجیشی، تنوع مواد معدنی، دسترسی به آب‌های آزاد و مرزهای زمینی، دسترسی به بازار وسیع منطقه و زیرساخت مناسب برای استقرار نیز به خوبی از سوی همکاران برنامه‌ریزی تحلیل شده است. 

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین به اهمیت آموزش در این خصوص اشاره کرد و بیان داشت: دوره آموزشی زنجیره ارزش در شرکت سرمایه‌گذاری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شده است و در این خصوص همه همکاران باید همراهی کاملی داشته باشند. انتظار است تا ۲ هفته آینده تحلیل زنجیره ارزش از سوی بدنه کارشناسی در دستور کار قرار گیرد و مدیران عامل در این خصوص گزارش دهند.

کد خبر 413410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =