۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
صدرتامین در جبهه مبارزه با کرونا

شرکت‌های تابعه صدرتامین تا ۱۷ فروردین در راستای رسالت کمک به هموطنان در استان‌های خود اقدام به توزیع ۱۴۷ هزار ماسک و ۵۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده کردند.

به گزارش صدای بورس به نقل از شستارسانه، غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین وابسته به شستا در روزهای ابتدایی اعلام ویروس کرونا در کشور خطاب به شرکت‌های تابعه و وابسته اعلام کرد که از هیچ اقدامی در راستای سلامت و مباره با ویروس کرونا کوتاهی نکنند و شرکت‌ها با تمام توان در این خصوص فعالیت خود را آغاز کنند.

وی بیان کرد: حفظ سلامت هموطنان باید در دستور کار مدیران عامل شرکت‌های تابعه و وابسته قرار گیرد و شرکت‌ها با حضور در بسیج‌های مردمی، کمک‌های نقدی و غیرنقدی همانند تهیه تجهیزات و بسته‌های بهداشتی و درمانی می‌توانند نقش قابل توجهی در این زمینه ایفا کنند. همچنین حفظ سلامت پرسنل نیز باید به دقیق‌ترین روش ممکن اجرا شود و موجبات فعالیت بدون استرس و تنش برای کارگران زحمتکش تامین اجتماعی فراهم باشد.

مدیران عامل شرکت‌های تابعه و وابسته سرمایه‌گذاری صدرتامین نیز در این راستا اقدام به برنامه‌ریزی و تشکیل کمیته‌های مبارزه با کرونا و سپس اقدامات عملیاتی کردند که نتیجه آن تا روز ۱۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ توزیع ۱۴۷ هزار ماسک، ۵۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و هزاران کمک دیگر در راستای نابودی کرونا بوده و این اقدامات تا آخرین روزهای مبارزه با کرونا ادامه خواهد داشت.

شرکت‌های تابعه علاوه بر توزیع بسته‌های بهداشتی در روستاها و مناطق، اقدام به ضدعفونی کردن بخش‌های عمومی کرده‌اند که از آن میان می‌توان به ضدعفونی مناطق و شهرهای نزدیک به شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت صنایع خاک چینی ایران و شرکت معدنی املاح ایران در چهار استان اصفهان، آذربایجان، سمنان و مرکزی اشاره کرد.

همچنین شرکت‌های تابعه و وابسته به صدرتامین اقدام به توزیع بسته‌های جیره خشک شامل برنج و روغن کرده که می‌توان نمونه بارز آن را شرکت خاک چینی ایران برشمرد؛ این شرکت با حضور در روستاهای شهرستان مرند، خانه به خانه اقدام به توزیع ۵۰۰ بسته غذایی شامل برنج و روغن کرده است.

شرکت ذوب آهن اصفهان در اقدامی قابل توجه در راستای آموزش مبارزه با کرونا ۱۰ هزار پوستر در سطح منطقه لنجان چاپ و توزیع کرد و غربالگری ۶۰ هزار نفر تا تاریخ ۱۷ فروردین را در دستور کار قرار داد. همچنین ضدعفونی مناطق شهرستان لنجان از جمله اقدامات شرکت ذوب آهن اصفهان بوده است. بیمارستان شرکت ذوب آهن اصفهان نیز در راستای ارائه خدمت به همشهریان اقدام به راه‌اندازی ۲۴ ساعته درمانگاه، خرید تجهیزات آزمایشگاهی و بازسازی بخش مراقبت‌های ویژه کرده است و از روزهای آغازین کار درمانی این بیمارستان در حال خدمت مقدس به هموطنان هستند.

شرکت مس شهید باهنر کرمان نیز علاوه بر توزیع و ارائه خدمات بهداشتی در راستای مبارزه با ویروس کرونا، کمک هزینه خرید تجهیزات بهداشتی و درمانی را در دستور کار قرار داد.

شرکت‌های زغال سنگ طبس، فولاد اکسین، فرآورده‌های نسوز، پشم شیشه ایران، سرام آرا، کاشی سعدی، کاشی الوند و توسعه معادن پارس تامین نیز در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، اقدام به تامین بن‌های معیشتی خرید کالا برای اقشار آسیب‌پذیر، بسته‌های بهداشتی و نقدی کرده‌اند.

گفتنی است، کارگران زحمتکش شرکت‌های تابعه و وابسته از روزهای آغازین مشغول به فعالیت و خدمت به هموطنان هستند و شبانه‌روز تلاش دارند با ارائه خدمت به هم‌وطنان سهم قابل توجهی در زمینه مبارزه با ویروس کرونا داشته باشند.

کد خبر 412259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =