«گروه مالی ساتا» منتخب جایزه مدیریت مالی کشور شد

گروه مالی ساتا به عنوان یکی از نهادهای مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار، موفق به دریافت تقدیرنامه دوستاره از دهمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی گروه، هم‌زمان با «سیزدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی و دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران» که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیران بنگاه‌های دولتی و غیردولتی همراه بود، شرکت سرمایه‌گذاری مهرگان تامین پارس (گروه مالی ساتا)  موفق شد لوح تقدیر دوستاره جایزه را دریافت کند. طبق ارزیابی‌ به‌عمل‌آمده توسط کمیته داوری، اظهارنامه تدوینی گروه توانست در نخستین سال حضور در ارزیابی جایزه، حائز شرایط مطلوب شده و لوح تقدیر و تندیس ویژه برگزیدگان در بخش تقدیرنامه دوستاره، به دکتر سیدمحمد هاشمی نژاد، مدیرعامل گروه مالی ساتا، اعطا شد.  

برگزاری جایزه مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بسترساز بهبود و ارتقاء سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده است. این جایزه با اهداف حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت‌مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک و معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه‌های مالی و اقتصادی و همچنین فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی برگزار می‌شود.

جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سه سطح تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه طرح‌ریزی‌شده است. طراحی مدل جایزه ملی مدیریت مالی ایران توسط اساتید و متخصصین خبره در مدل‌های مطرح دنیا صورت گرفته است. به‌گونه‌ای که در این مدل ارزیابی حوزه مالی و اقتصادی سازمان‌ها و شرکت‌ها با استفاده از معیارها و شاخص‌های تخصصی مالی و حسابداری انجام می‌پذیرد.

دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی در سال ۹۸ روز شنبه مورخ ۲۶ بهمن‌ماه در محل سالن همایش‌های رازی با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مدیران مالی شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی، برگزار شد.

کد خبر 411701

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =