شانزدهمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در شهریار افتتاح شد

روز شنبه ۲۶ بهمن ۹۸ با حضور مهدی محمود رباطی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران، آبتین کریمی عضو هیئت مدیره و معاون توسعه و عملیات، بهزاد درخشان رئیس شورای شهر شهریار، جمعی از فعالان حوزه بورسی و اقتصادی و نمایندگان بیمه ایران، مراسم افتتاح شانزدهمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در شهریار برگزار شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی کارگزاری بورس بیمه ایران، شهریار به عنوان قطب صنعتی کشور تاکنون فاقد فعالیت کارگزاری‌های رسمی بورس اوراق بهادار بوده است که با ورود کارگزاری بورس بیمه ایران به این شهر از این پس فعالان بازار سرمایه می‌توانند به سهولت و از طریق کارگزاری بورس بیمه ایران وارد بازار سرمایه شده و سرمایه‌های خود را به سمت این بازار سوق دهند.

مهدی محمود رباطی مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران در این مراسم اذعان داشت: کارگزاری بورس بیمه ایران در راستای تحقق هدف اصلی خود در خصوص اشاعه فرهنگ‌ سهامداری در بین اقشار مختلف جامعه و ترغیب سرمایه‌گذاران به سمت بازار بورس و از سوی دیگر ایجاد راهکارهای مناسب و سیاست‌های اشتغال‌زایی برای نسل جوان، این کارگزاری بورس بیمه ایران را مصمم ساخت تا این بار برای گسترش فعالیت‌های خود شهرستان شهریار را برگزیند.

رباطی خاطرنشان کرد: متاسفانه تاکنون به سبب نبود آموزش و فرهنگ‌ سرمایه‌گذاری، جهت‌گیری‌ سرمایه‌های مولد به سمت سرمایه‌گذاری در بورس به شکل جدی نبوده و همین باعث شده است که شهری با وجود دارا بودن پتانسیل بالا از حضور هیچگونه شرکت کارگزاری بهره‌مند نشود. به همین دلیل کارگزاری بورس بیمه ایران به عنوان نخستین کارگزاری در این شهرستان وارد عمل شده است.

مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران تصریح کرد: خوشبختانه شهرستان شهریار با جمعیت بالغ بر ۸۰۰ هزار نفر به تنهایی از برخی استان‌های کشور پرجمعیت‌تر است و با توجه به اینکه قطب کشاورزی، صنعتی و تولیدی محسوب می‌شود، گردش مالی خوبی دارد که جذابیت سرمایه‌گذاری را بیشتر می‌کند.

محمد سلیمی مسئول شعبه شهریار کارگزاری بورس بیمه ایران در ابتدای این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بورس بیمه ایران گفت: با پیگیری، تدبیر و تلاش‌های دکتر مهدی محمود رباطی نخستین شعبه کارگزاری بورس بیمه در شهرستان شهریار راه‌اندازی شد.

محمد سلیمی با اشاره به اهمیت کارگزاری بورس بیمه ایران در شهریار گفت: شهرستان شهریار تا به امروز از وجود کارگزاری بورسی محروم بود و با افتتاح این مرکز چشم‌انداز خوبی در حوزه بازار بورس بیمه برای این منطقه ترسیم شده است و امید است با هم افزایی و همت تمامی عزیزان بتوانیم شعبه کارگزاری شهریار را جزو برترین شعبات در سطح کشور معرفی نماییم.

وی تصریح کرد: امید است که با همراهی و همکاری تمامی فعالان حوزه اقتصاد، سرمایه و قابلیت‌های ویژه بتوانیم جایگاه شعبه شهرستان شهریار را در رتبه برتر ببینیم.

متقاضیان و فعالان بازار سرمایه از این پس می‌توانند با مراجعه به شعبه شهریار، میدان فرمانداری، ساختمان ملل، پلاک۶۷، شماره تلفن ۰۲۱۶۵۲۵۱۲۱۸ تمامی نیازهای بورسی خود را از طریق این کارگزاری مرتفع کنند.

کد خبر 411690

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =