کمک‌های فولاد هرمزگان در راه مناطق سیل‌زده شرق

رضا صفریان مدیر روابط عمومی فولاد هرمزگان گفت: توجه به مسئولیت‌های اجتماعی از اولویت‌های فولاد هرمزگان است و همواره تلاش می‌کنیم که در این حوزه اقدامات موثری را انجام دهیم.

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی فولاد هرمزگان، وی با اشاره به جاری شدن سیل در شرق استان هرمزگان گفت: طی ارتباطی که با نهادهای مسئول و مرتبط  با این حوادث داشتیم، آمادگی خود را برای کمک‌رسانی به هم‌استانی‌های عزیز در شرق استان اعلام کردیم. در همین مورد کمک‌های غیرنقدی فولاد هرمزگان با هماهنگی استانداری و هلال احمر استان هرمزگان در دو قسمت به مناطق سیل‌زده شرق استان ارسال شد.

صفریان افزود: یک محموله از کمک‌های ارسالی به ارزش ٥٠٠ میلیون ریال لوازم بهداشتی فردی با هماهنگی هلال احمر استان هرمزگان و یک محموله شامل ١٦عدد کانکس به ارزش یک میلیارد و نهصد و بیست میلیون ریال با هماهنگی نهادهای ذی‌ربط استان هرمزگان به این مناطق ارسال شد.

صفریان خاطرنشان کرد: کانکس‌های تهیه شده توسط فولاد هرمزگان جهت استفاده دانش آموزان مناطق سیل‌زده تهیه شده و در حضور دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان تحویل گردید که از این تعداد کانکس، ٦ عدد به شهرستان میناب و ١٠ عدد به شهرستان جاسک ارسال شد.

کد خبر 411487

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =