اول بهمن، پذیره‌نویسی سهام تامین سرمایه دماوند

در پی به تعویق افتادن پذیره‌نویسی دماوند به منظور تاسیس اولین شرکت تامین سرمایه با ساختار سهامی عام، سهامدار عمده آن از انجام این پذیره‌نویسی در نخستین روز بهمن ماه خبر داد.

به گزارش صدای بورس، حسین بوستانی، مدیرعامل هلدینگ مالی غدیر در این رابطه با یادآوری این مطلب که کنفرانس خبری برای پذیره‌نویسی این نماد در تاریخ ۱۶ آذر ماه در محل شرکت فرابورس برگزار شد، گفت: قرار بر این بود که پذیره‌نویسی در تاریخ ۱۹ آذر ماه برگزار شود اما به واسطه نگرانی سازمان بورس از احتمال فروش نرفتن سهام متعلق به سرمایه‌گذاری غدیر در شرکت تامین سرمایه نوین، این پذیره‌نویسی به تعویق افتاد.

بوستانی تاکید کرد: با مجوز جدید اخذ شده از شورای عالی بورس، مسیر تاسیس شرکت تامین سرمایه دماوند از فروش سهام غدیر در تامین سرمایه نوین جدا شده و مهلت بیشتری برای خروج از این سرمایه‌گذاری به مجموعه غدیر داده شده است.

به گفته بوستانی، پذیره‌نویسی سهام تامین سرمایه دماوند در روز سه شنبه تاریخ اول بهمن ماه صورت خواهد گرفت و مطابق با مجوز صادر شده، این شرکت به طور حتم تا پایان بهمن ماه در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده و تاسیس خواهد شد.

وی افزود: روش عرضه این سهام به صورت ثبت سفارش بوده و سقف خرید برای هر سهامدار ۵۰ هزار سهم است. بوستانی خاطرنشان کرد: معاملات ثانویه این سهم بعد از تاسیس شرکت و با هماهنگی شرکت فرابورس، در یکی از تابلوهای بازار پایه قابل انجام خواهد بود.

کد خبر 411344

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =