۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
کاهش سود هر سهم فرآور

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۵۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۶۹۷ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۹۱ برخوردار است.

به گزارش صدای بورس به نقل از سنا، شرکت فرآوری مواد معدنی ایران با سرمایه ۶۶۰ ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۱۶۸ میلیارد و ۸۹۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۵۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۹۱ درصدی برخوردار است.

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در سال مالی جاری افزایش سرمایه ۴۵۰ درصدی را به ثبت رسانده است و با لحاظ سرمایه جدید نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش ۹۱ درصدی در سود هر سهم و همچنین کاهش ۴۸ درصدی در سود خالص و نیز کاهش ۲۴ درصدی در فروش داشته است.

بنا بر این گزارش، "فرآور" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۲۳ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲ هزار و ۶۹۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

کد خبر 411333

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =