۷۷۶ ریال سود به ازای هر سهم چادرملو

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش ۹ ماهه منتشر شده در سامانه کدال، اعلام کرد: به ازای هر سهم ۷۷۶ریال سود محقق شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از سنا، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ سود عملیاتی ۹ماهه خود را ۳۴ هزار و ۲۸ میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته است.

این شرکت سود خالص را برای مدت مورد گزارش ۳۴هزار و ۱۴۹میلیارد ریال و سود انباشته را ۳۸هزار و ۵۹۱میلیارد ریال منتشر کرده که به ترتیب با رشد ۵۵ و ۳۳درصدی همراه شده است.

بنا بر این گزارش، "کچاد" در ۹ماه توانسته ۶ میلیون و ۶۳۹ هزار و ۴۵۰ تن انواع محصولات خود را به مبلغ ۶۹ هزار و ۹۴۹میلیارد ریال به فروش برساند و از این محل سود ناخالص ۳۴هزار و ۳۱۶میلیارد ریالی شناسایی کند.

این شرکت برای دوره ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ پیش بینی کرده است که ۲۵میلیون و ۹۴۲هزار تن از محصولات خود را به مبلغ ۲۵هزار و ۹۴۲میلیارد ریال به فروش برساند.

بر اساس این گزارش، در اهداف و برنامه‌های این شرکت اعلام شده است که "کچاد" قصد دارد در سال ۱۳۹۸ برنامه تولید کنسانتره تر خود را به میزان ۹ میلیون و ۱۰۰ هزارتن برساند. همچنین تولید ۵۰۰ هزار تن محصول سنگ آهن دانه بندی، تولید ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تن گندله، تولید یک میلیون و ۲۵۰ هزار تن آهن اسفنجی و تولید یک میلیون تن شمش فولاد را در برنامه های خود قرار داده است.

این شرکت در سال ۱۳۹۸ فروش ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تن کنسانتره تر (معادل ۵ میلیون و ۶۸ هزارتن کنسانتره خشک) فروش ۳۷۵ هزار تن سنگ آهن دانه بندی، فروش ۴۰ هزار تن آهن اسفنجی و فروش یک میلیون تن شمش فولاد را هدف گذاری کرده است. از مجموع تولید کنسانتره تر تولیدی در سال۱۳۹۸، مقدار ۳میلیون و ۶۰۰ هزار تن، به همراه ۲۰۰هزار تن کنسانتره بازیافتی خریداری جهت تولید گندله به کارخانه گندله منتقـل و از مجمـوع ۳ میلیـون و ۷۰۰ هزار تن گندله تولیدی ، یک میلیـون و ۷۵۰ تن برای تولید آهن اسفنجی به کارخانۀ آهن اسفنجی انتقـال می یابد که عمده آن تولید آهن اسفنجی در سال ۱۳۹۸، برای تولید شمش فولاد در کارخانه فولاد مصرف می شود و برق تولیدی نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی شرکت مطابق تعرفه های وزارت نیرو یا در قالب قراردادهای دوجانبه به شرکت مدیریت برق کشور فروخته می‌شود.

کد خبر 411252

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =