مرضیه شاهدایی مدیرعامل پتروفرهنگ شد

در جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان، اعضای هیات مدیره پتروفرهنگ و مدیران عامل شرکت‌های تابعه صندوق و پتروفرهنگ، مرضیه شاهدایی طی حکمی به عنوان مدیرعامل شرکت پتروفرهنگ منصوب شد.

در این جلسه که صبح روز یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸ در محل سالن جلسات صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد، در ابتدا محمد هاشم رکن تهران، رئیس هیات مدیره صندوق با تشکر از زحمات موثر مصطفی طاهری نجف‌آبادی، مدیرعامل سابق پتروفرهنگ و آرزوی توفیق برای شاهدایی در این سمت، گفت: مایه سرور و خرسندی است که با وجود سختی و مشکلاتی که بر سر راه بانوان در پست‌های مهم مدیریتی است، با توجه به سوابق ارزنده سرکار خانم مهندس شاهدایی، این سمت مهم به ایشان واگذار شده است و امیدواریم ایشان در این جایگاه موفق باشند تا بتوانیم با تلاش همگانی، فرهنگیان عضو را سهامدار مجموعه‌های پتروشیمی کنیم.

در ادامه محمدجواد صداقت، رئیس هیات مدیره پتروفرهنگ و قائم مقام صندوق ذخیره فرهنگیان با خیر مقدم به مدیرعامل این شرکت، شرح مختصری از فعالیت‌های پتروفرهنگ را اعلام و پروژه‌های در دست احداث این مجموعه را به صورت اجمالی معرفی کرد.

سپس خانم شاهدایی ضمن تشکر از هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان و پتروفرهنگ، از طاهری نجف‌آبادی به عنوان پیشکسوت خود یاد نمود و از زحمات وی برای این مجموعه قدردانی کرد. وی در ادامه از سوابق خود در صنعت پتروشیمی و تجربه‌ای که حاصل سال‌ها اشتغال در این صنعت است، سخن گفت. وی اظهار داشت: پتروفرهنگ نیاز به یک نقشه راه جدید دارد تا به وسیله آن، هلدینگ بتواند کسب و کار خود را توسعه دهد و طرح‌ها و پروژه‌های خود را به سامان برساند.

شاهدایی افزود: خدا را شاکرم که این توفیق حاصل شده تا با حضور در این صنعت خدمتی برای ملت عزیز ایران خصوصاً قشر معظم فرهنگی انجام دهم و این قول را می‌دهم که تمام توان و تلاش خود را برای بومی‌سازی و استفاده از توانمندی‌های داخل کشور شامل سازندگان، مشاوران و پیمانکاران داخل به‌کار گیرم.

مدیرعامل پتروفرهنگ سخنان خود را با درخواست همیاری از همه مدیران برای رسیدن به هدف غایی و شعار همیشگی صنعت پتروشیمی یعنی «تلاش، آفرینش، بالندگی» پایان داد.

گفتنی است، مرضیه شاهدایی مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد خود را در رشته MBA از دانشگاه کلگری کانادا اخذ کرده است. وی با سابقه‌ای فراوان در صنعت پتروشیمی، از پایه کارشناس در این حوزه فعالیت داشته و از سمت‌های اخیر او می‌توان به قائم مقامی وزیر نفت، معاونت وزیر نفت در صنعت پتروشیمی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، رئیس هیات مدیره بهداشت و درمان وزارت نفت اشاره کرد.

کد خبر 410666

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =