تکذیب خبر لغو عوارض ۲۵ درصدی صادرات فلزات

دیروز در برخی از شبکه‌های اطلاع رسانی در فضای مجازی خبر لغو عوارض ۲۵ درصدی صادرات فلزات و مواد معدنی غیر آهنی با امضاء رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت منتشر شده بود که پس از آن توسط معاون او تکذیب شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما معاون معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری خبرهای منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر لغو عوارض ۲۵ درصدی صادرات فلزات و مواد معدنی غیر آهنی با امضاء وزیر صنعت، معدن و تجارت را تکذیب کرد.

 جعفر سرقینی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکنون هیچ نامه و بخشنامه‌ای را در این باره ارسال نکرده است ضمن این که تصمیم گیری در این باره صرفاً با وزیر صمت نیست بلکه کمیته‌ای ۵ نفره در این باره تصمیم گیری می‌کند.
وی افزود: اعضای کمیته ۵ نفره یاد شده وزرای جهاد کشاورزی، اقتصاد و امور دارایی و صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس کل بانک مرکزی هستند که ریاست آن بر عهده وزیر صمت است.
معاون معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که کمیته ۵ نفره اخیراً جلسه‌ای در این باره نداشته که بخشنامه و یا مصوبه‌ای از این جلسه ارسال شود، گفت:​ هفته آینده این کمیته تشکیل جلسه خواهد داد، اما این که چه موضوعاتی در این جلسه تصمیم گیری شود هنوز مشخص نیست.
دیروز در برخی از شبکه‌های اطلاع رسانی در فضای مجازی خبر لغو عوارض ۲۵ درصدی صادرات فلزات و مواد معدنی غیر آهنی با امضاء رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت منتشر شده بود که پس از آن توسط  جعفر سرقینی تکذیب شد.

کد خبر 410353

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =