لزوم  تأمین سرمایه در گردش و تسهیلات برای جان گرفتن  آذرآب

همه تلاش‌ها بر این است که کار و تولید در آذرآب سامان پیدا کند چرا که شرکت آذرآب یک شرکت کارآمد و بزرگ است که باید سر پا شود.در این خصوص باید مدیران این شرکت هم برای عقد قراردادهای جدید تلاش کنند.

به گزارش صدای بورس به نقل از  خبرگزاری فارس، مدیرعامل بانک کشاورزی درباره جلسه 3 وزیر درباره حل مشکل هپکو و آذرآب گفت: هپکو ربطی به بانک کشاورزی ندارد، اما در مورد آذرآب ما از دو سال قبل حقوق کارگران را  از محل کار و تولید در این شرکت می‌پردازیم و اکنون نیز تلاش می‌کنیم سرمایه در گردش برای این شرکت فراهم کنیم تا دوباره رونق کار و تولید به این شرکت برگردد و این خبر خوبی برای شرکت صنایع آذرآب به شمار می‌رود. 

روح الله خدارحمی ادامه داد: قرار شد سرمایه در گردش در اختیار این شرکت قرار دهیم تا کار روی روال بیفتد، تولید انجام شده تا حقوق کارگران پرداخت شود و این طبق توافق دولت با استانداری استان مرکزی است که تسهیلاتی در چارچوب ضوابط به این شرکت بدهیم، تا هم مشکلات شرکت کمتر شود و هم حقوق کارگران را بدهیم. 

وی در مورد این که آیا قرار است 15 میلیارد تومان برای سرمایه در گردش به آذرآب تسهیلات داده شود، گفت: لازم نیست رقم ذکر کنید و فقط این را بدانید که طبق هماهنگی دولت و استانداری مقرر شده سهامداران برای رفع مشکلات این شرکت پرداخت حقوق کارگران اقداماتی را انجام دهند. 

مدیرعامل بانک کشاورزی در پاسخ به این پرسش که آیا تلاشی برای جذب 60 میلیارد تومان طلب آذرآب از شرکت‌های دیگر انجام می‌شود، گفت: در مورد مسائل داخلی شرکت اطلاعی ندارم، فقط این را می‌دانم که هر شرکتی هم مطالباتی دارد و هم بدهی‌هایی دارد و در شرکت آذرآب مدیریت حرفه‌ای مستقر است که تلاش می‌کنند کار و تقاضا برای شرکت فراهم کنند و قراردادهای خوبی در آینده با مجموعه‌های دیگر منعقد کنند. 

خدارحمی تأکید کرد: همه تلاش‌ها بر این است که کار و تولید در آذرآب سامان پیدا کند و شرکت آذرآب یک شرکت کارآمد و بزرگی است که باید سر پا شود و باید مدیران این شرکت برای عقد قراردادهای جدید تلاش کنند.

کد خبر 410064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =