حمایت از تلاش‌های بیمه تجارت‌نو

دبیرکل سندیکای بیمه‌گران حمایت خود را از سرمایه‌گذاری شرکت‌های فعال صنعت بیمه در یک شرکت عمانی اعلام و از مدیران عامل خواست هرچه زودتر نسبت به این مهم تصمیم‌گیری کنند. 

دبیرکل سندیکای بیمه‌گران حمایت خود را از سرمایه‌گذاری شرکت‌های فعال صنعت بیمه در یک شرکت عمانی اعلام و از مدیران عامل خواست هرچه زودتر نسبت به این مهم تصمیم‌گیری کنند. 
به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت نو، محمدکریمی که به تازگی این سمت را برعهده گرفته است با تقدیر از پیشگامی تجارت‌نو در شروع و هدایت مذاکرات فی مابین گفت: صنعت بیمه با توجه به پتانسیل‌های بالقوه موجود نیازمند تعامل با کشورهای دیگر است که برگزاری جلسه بررسی فضای همکاری بازار بیمه ایران و عمان به میزبانی این شرکت، زمینه رقم خوردن اتفاقات خوب درآینده را فراهم کرد.

وی ایران و عمان را دوست روزهای سخت و در عین حال برادر خوانده دانست و اظهار داشت: وقتی مقامات دوکشور مراودات بسیاری با هم دارند به جاست که تجار و دیگر اقشار مردم نیز با عمانی‌ها تعاملات بیشتری داشته باشند. دبیرکل سندیکای بیمه‌گران دعوت به همکاری از سوی عمان را حرکتی هوشمندانه عنوان کرده و افزود: ایران دارای ظرفیت‌های بسیاری است که می‌تواند برای این شرکت مشارکتی پر فایده باشد. همچنین از سوی دیگر صنعت بیمه کشور دردنیا شناخته شده اما به دلیل مشکلات، مدتی است که کمرنگ گشته بنابراین باید چنین فرصت‌هایی مغتنم شمرده شود.

کریمی از مدیران عامل خواست موضوع مشارکت در شرکت عمانی را با سهامداران و اعضای هیأت مدیره مطرح و نتیجه مذاکرات را در اسرع وقت اطلاع رسانی کنند. وی با اعلام حمایت سندیکا و بیمه مرکزی از این سرمایه‌گذاری اظهار داشت: در نتیجه رایزنی مدیر عامل بیمه تجارت‌نو و تیم همراه با طرف عمانی درآن کشور، زمینه تحقق این رویداد تا حد زیادی فراهم شده است. بر این اساس دوستان ما شریک خوبی برای عمان و آنها نیز شرکای قابلی برای ما خواهند بود.

  • شماره۳۲۷هفته نامه اطلاعات بورس-صفحه۱۱
کد خبر 409881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =