کام شیرین این قندسازدر ۶ماهه نخست۹۸

در حالی که قند شیرین خراسان سال مالی ۱۳۹۷ را با ثبت افزایش سرمایه‌ای جالب توجه (تغییر سرمایه شرکت از ۵۰ میلیارد ریال به ۹۶۵ میلیارد ریال) و افزایش چشمگیر سودآوری در ۶ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ پشت سر گذاشت، با تحقق تنها ۳.۴۹۴ میلیون ریالی درآمد، فروردین ماه سال ۱۳۹۸ را آرام شروع کرد.

به گزارش صدای بورس، به نقل از بورس نیوز، در حالی که قند شیرین خراسان سال مالی 1397 را با ثبت افزایش سرمایه‌ای جالب توجه (تغییر سرمایه شرکت از 50 میلیارد ریال به 965 میلیارد ریال) و افزایش چشمگیر سودآوری در 6ماهه نخست سال مالی 1398 پشت سر گذاشت، با تحقق تنها 3.494 میلیون ریالی درآمد، فروردین ماه سال 1398 را آرام شروع کرد.

فروردینی آرام برای «قشرین»

همچنین کاهش میزان فروش شرکت در فروردین ماه ناشی از عدم تولید و فروش شکر به عنوان اصلی‌ترین محصول شرکت در این ماه است که با توجه به زمان تولید و فروش این محصول در سال این اتفاق چندان دور از انتظار هم نبود.

فروردینی آرام برای «قشرین»

گفتنی است، عملکرد 6 ماهه نخست سال مالی 1398 شرکت با توجه به افت چشمگیر فروش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از گزارش های ناامیدکننده منتشر شده این شرکت در ماه‌های اخیر بوده و چه بسا در صورتی که سود غیرعملیاتی ناشی از فروش سرمایه‌گذاری‌های در حدود 196 میلیارد ریالی این شرکت در این مدت نبود، شاهد شناسایی زیان خالص 23 میلیارد ریالی در این مدت بودیم.

 

کد خبر 405789

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =