۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
بسته بیمه خانواده در راه است

مدیر عامل بیمه ملت گفت: به زودی مجموعه ای از بیمه نامه ها را در یک قالب به نام "بیمه خانواده" عرضه می کنیم.

به گزارش صدای بورس، علی صلاحی نژاد در گفتگو با ستاد خبری دوزادهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: رخداد نوروزی امسال یعنی سیلی که در برخی مناطق به وقوع پیوست بیانگر آن بود که صنعت بیمه به خوبی کالاها و پوشش ها خود را به خوبی توضیح و ارائه نکرده بود، بنابراین نفروختن بهتر از فروش ناقص است.

وی افزود: در این راستا بیمه ملت تصمیم دارد تمام پوشش های بیمه ای خود را به صورت کامل به مشتریان ارائه کند، یعنی بیمه گذاران باید توضیحات کامل از محصول را به بیمه شوندگان بدهند، نخست ارائه اطلاعات جامع سپس توجه به نرخ آن برای ما اولویت دارد.

مدیر عامل بیمه ملت با اشاره به اینکه بیمه ملت در 3 استان سیل زده حدود 226 میلیارد تومان پوشش بیمه ای ارائه کرده است، گفت: در پوشش هایی که صورت گرفت خسارتی که وارد شده حدود 2 میلیارد به بیمه ملت و 8 میلیارد به بخش اتکایی این شرکت است.

صلاحی نژاد اظهار کرد: یکی از مهم ترین مزیت های نمایشگاه بورس، بانک و بیمه روبرو شدن با بازار های جدید است، خوشبختانه یا متاسفانه استارتاپ هایی که وارد بازار شده اند نوظهور هستند که باعث می شود مدیران عامل شرکت ها تدابیر خاصی برای این استارتاپ ها در نظر بگیرند، یکی دیگر از مزیت های این نمایشگاه فروش محصولات به طور مستقیم برای مشتریان است که بیمه ملت توانسته رقم قابل توجهی بیمه نامه طی این روزهای نمایشگاه به فروش برساند.

وی با تاکید بر اینکه قرار است مجموعه ای از بیمه نامه ها را در یک قالب به نام بیمه خانواده عرضه کنیم، افزود: بسته ای که برای یک خانواده نیاز است مانند بیمه نامه های درمان انفرادی، عمر، حوادث، ثالث و.... با نرخ ارزنده رقابتی به زودی عرضه خواهد شد.

کد خبر 405756

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =