اجرای مفهوم مدیریت ریسک نهادهای مالی  با سپر ریسک مالی تمدن

در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، پنل تخصصی تامین مالی صنعت ریلی با حضور محمودرضا خواجه نصیری مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن و سعید فلاح پور معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس از لوگوی سپر ریسک مالی و نرم افزار جامع مدیریت ریسک تمدن رونمایی شد.

به گزارش صدای بورس، محمودرضا خواجه نصیری، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن در این مراسم گفت: شرکت تامین سرمایه تمدن در مسیر توسعه خود برنامه ریزی های مختلفی داشت و این برنامه ریزی ها سبب شد تا هم اکنون تمدن بزرگترین صندوق کشور، بزرگترین درگاه اینترنتی کشور و بزرگترین شرکت نرم افزاری کشور شناخته شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته به دنبال آن بودیم تا فرآیند توسعه را به سمت خدمات مالی سوق دهیم گفت: بر همین اساس  کلینک درمانگری مالی تمدن تاسیس شد تا بتواند تاثیرات مثبتی بر بازار سرمایه کشور داشته باشد.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن تصریح کرد: بیشترین قراردادهای مشاوره در بین مسئولین بازار سرمایه کشور را در تمدن داشته ایم.

وی با بیان اینکه برای بزرگ شدن باید بزرگ فکر کرد ادامه داد: بر همین اساس در خصوص ریسک فکر کردیم چراکه بعد از رشد، ثبات یک نهاد مالی است که اهمیت دارد.

خواجه نصیری با بیان اینکه 28 ماه کامل بر روی مفهوم مدیریت ریسک کار کرده و از برترین های این حوزه دعوت به همکاری کردیم گفت: مجموع این تلاش ها، به ایجاد مدل مفهومی در خصوص ریسک نهادهای مالی و تولید نرم افزار جامع مدیریت ریسک تمدن منجر شد.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن ادامه داد: با سپر ریسک مالی تمدن می توان مفهوم مدیریت ریسک را برای تمام نهادهای مالی اجرایی کرد تا به عنوان یک ساختار قابل اتکا مورد توجه قرار داشته باشد.

به گفته خواجه نصیری به کمک این نرم افزار در لحظه تمام سرفصل های ریسک یک نهاد مالی سنجیده می شود و هزینه، فایده و شرایط ریسک نهادهای مالی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

کد خبر 405746

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =