فهرست بانک‌های مجاز مشمول تسویه اوراق خزانه به روز رسانی شد

معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اتمام ظرفیت تعدادی از بانک ها، فهرست بانک‌های مجاز مشمول تسویه از طریق صدور اوراق تسویه خزانه را اعلام کرد.

به گزارش صدای بورس به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی،  معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور، در این نامه از اتمام ظرفیت بانک‌های ملی ایران، ملت، بانک شهر، دی، تجارت، رفاه کارگران، کوثر، پست بانک، پاسارگاد، صادرات ایران، پارسیان، توسعه تعاون و موسسه مالی و اعتباری ملل خبر داده است.

بر اساس این نامه، با توجه به اتمام ظرفیت بانک‌های مذکور، بانک‌های مجاز مشمول، تا اطلاع ثانونی شامل بانک سپه، کشاورزی، مسکن، صنعت و معدن، توسعه صادرات، قوامین، خاورمیانه، انصار، آینده، گردشگری، ایران زمین، سرمایه، سینا و بانک قرض الحسنه رسالت اعلام شده است.

بنا بر نامه معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور به ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های این وزارتخانه، آخرین مهلت ارسال درخواست‌های مربوط به صدور اوراق تسویه خزانه نوع دوم، پایان بهمن ماه جاری اعلام و تصریح شده که ملاک پرونده‌های قابل رسیدگی و اقدام توسط مرکز مدیریت بدهی‌ها و دارایی‌های مالی عمومی، ثبت آن‌ها در دبیرخانه وزارت متبوع به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوط به صورت کامل، تا تاریخ مذکور است.

بر اساس این نامه، به پرونده‌های ناقص و ارسال شده بعد از موعد مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

کد خبر 403615

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =