توسعه فناوری اطلاعات بازار سرمایه رسالت سازمان بورس

شرکت سپرده گذاری مرکزی در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ علاوه بر معرفی سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام)، ثبت نام علاقه مندان در این سامانه را انجام می دهد.

سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه شرکت‌های تابعه و ارکان بازار سرمایه در راستای معرفی  خدمات و امکانات سامانه های مختلف نرم افزاری در حوزه های عملیاتی، اطلاع رسانی، نظارت، آموزش و فرهنگ سازی در بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضور دارد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از سنا، مطهره مروج مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: معرفی دستاوردها، خدمات و سامانه‌های کلیدی نوین در حوزه بازار سرمایه از اهداف اصلی حضور سازمان بورس و اوراق بهادار در این نمایشگاه است.

وی با تاکید بر اینکه نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است و همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، افزود: شرکت فرابورس، سپرده‌گذاری مرکزی، شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس به همراه شرکت‌های مدیریت فناوری بورس تهران، رایان‌بورس، مرکز مالی ایران، مرکز مکنا و مرکز میانی صدور گواهی امضای دیجیتال (CA) نیز با آخرین دستاوردهای خود امسال در غرفه بازار سرمایه حضور دارند.

مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن بیان اینکه توسعه فناوری های حوزه مالی همواره یکی از رسالت های اصلی سازمان بورس و اوراق بهادار است، افزود: علاوه بر معرفی دستاوردها، خدمات و سامانه‌های کلیدی نوین در حوزه بازار سرمایه اقداماتی مانند برگزاری مسابقات و ارائه کارگاه‌های آموزشی و تخصصی، به منظور آشنایی مخاطبان با خدمات و سامانه‌های فناوری اطلاعات در بازار سرمایه نیز در نظر گرفته شده است.

بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ از تاریخ ششم تا نهم مرداد ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود و غرفه سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت مشترک با سایر دستگاه‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی در سالن 41 میزبان بازدیدکنندگان است.

کد خبر 393800

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =