توقف نماد معاملاتی بانک اقتصاد نوین

با اعلام ناظر بازار سهام، نماد معاملاتی شرکت بانک‌ اقتصادنوین‌ «ونوین» با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت متوقف شد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از ایبِنا، مدیر عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد نماد معاملاتی شرکت بانک ‌اقتصاد نوین‌ «ونوین» با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف شد و نماد مذکور روز معاملاتی بعد بصورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی می شود.

آخرین اطلاعات مالی

این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بانک ‌اقتصاد نوین‌ که با نماد «ونوین» در بازار اول «تابلوی اصلی» بورس فعال است به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت امروز در وضعیت ممنوع - متوقف قرار گرفت و با اعلام ناظر بازار سهام، بازگشایی نماد مذکور روز معاملاتی بعد بصورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت انجام می گیرد.

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت ۲۲.۵۵ مرتبه و «EPS» آن برای دوره منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ به میزان ۵۱ ریال در صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

۵ سهامدار عمده بانک ‌اقتصاد نوین‌، شامل « سرمایه گذاری ساختمان ایران با ۹.۴۹۰ درصد، سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهرتهران با ۸.۷۴۰ درصد، به پخش با ۸.۷۲۰ درصد، تامین مسکن جوانان با ۸.۵۲۰ درصد و نوسازی وساختمان تهران با ۶.۷۸۰ درصد» است.

کد خبر 392746

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =