سهامداران"های وب"نگران نباشند

مدیرعامل داده گستر عصر نوین با اعلام برگزاری جلسه ایی در سطوح بسیار بالا و تشکیل کارگروهی برای حل موارد به سهامداران "های وب" اطمینان داد جای هیچ نگرانی وجود ندارد و تا پایان ماه چالش ها با تدبیر و آرامش برطرف می شود.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از بورس پرس، ایمان میری درباره آخرین وضعیت شرکت داده گستر عصر نوین که در گیر و دار مواضع سازمان بورس و جامعه حسابداران درباره صورت های مالی سه ساله و نحوه شناسایی درآمد و هزینه، با توقف ۵ ماهه نماد روبرو شده، اظهار داشت: بعد از پاسخ جامعه حسابداران رسمی ایران و شفاف سازی سازمان بورس ، پیگیری ها انجام و شنبه جلسه ایی در سطح بسیار بالا برگزار و مقرر شد کارگروهی برای این موضوع تشکیل شود.

وی ادامه داد: این کارگروه دیروز جلسه ایی به ریاست رئیس شورای عالی جامعه حسابداران رسمی ایران تشکیل داد تا ابهامات روشن و به سئوالات پاسخ داده شود. نتیجه این جلسه هم این بود که روش حل ابهامات از سوی شرکت، مورد توافق کارگروه قرار گرفت و انشاءالله تا پایان این ماه ابهامات برطرف می شود.

میری افزود: چالش ها با همکاری سازمان بورس و جامعه حسابداران رسمی و با تدبیر و آرامش در حال برطرف شدن است و باید منتظر اعلام نتایج بود.

کد خبر 392456

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =