برگزاری اولین همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران

اولین همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران ۱۹ اردیبهشت ۹۷ در سالن همایش وزارت نیرو برگزار می‌شود.

برهمین اساس درهمایش ملی «تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران»، استادان برجسته علمی و اجرایی از جمله حسین عبده تبریزی، عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار، طهماسب مظاهری رئیس کل اسبق بانک مرکزی، سعید اسلامی بیدگلی دبیر کل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران، علی سنگینیان رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران و تحلیل‌گران ارشد بازارهای طلا و ارز، مسکن و مستغلات و سهام حضور دارند.

به گزارش بورس آنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس تهران ، همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران با هدف ارائه تصویری روشن از چشم‌انداز اقتصادی کشور در سال ۱۳۹۷، شناسایی فرصت‌های موجود در دو حوزه «تامین مالی» و «سرمایه‌گذاری»، ارائه راهکارهای عملیاتی برای سازمان‌ها (به تفکیک شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ) و بررسی استراتژی‌های هوشمندانه سرمایه‌گذاری درسال ۹۷، براساس سناریوهای مختلف «برجام» برگزار می‌شود.

شایان ذکر است تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای تحقق اهداف سازمان‌ها و رسیدن به چشم‌اندازهای اقتصادی کسب‌وکارها، همواره یکی از دغدغه‌های جدی مدیران بوده و کمبود منابع و نقدینگی و بی‌ثباتی در بازار ارز و سایر بازارهای پولی و مالی، سازمان‌ها را با مسائل جدی‌تر و پیچیده‌تری مواجه کرده است. به‌ویژه ممکن است به دلیل تجربه‌ای مشابه نوسانات اخیر نرخ ارز، گاه شرکت‌ها به دلیل نگرانی از متاثرشدن از شرایط و یا ورود به دوران ضرردهی، بصورت شتاب‌زده تمرکز خود را از فعالیت اصلی شرکت خارج کرده و با اخذ تصمیمات اشتباه اعم از تهیه مقادیر بالای مواد اولیه یا سرمایه‌گذاری در مسیری اشتباه، بیش از پیش کسب‌وکار خود را با تهدید مواجه کنند.

یادآور می شود مدیران عامل، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار، مدیران ارشد شرکت‌های غیرمالی، مدیران مالی شرکت‌های غیرمالی، مدیران پروژه‌های بزرگ و تجار و بازرگانان مخاطبان اصلی این همایش به‌شمار می‌روند.

در ضمن همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران، با همکاری «کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران» و «موسسه توسعه مدیریت و فن معنا» در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه در سالن همایش وزارت نیرو برگزار می شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش (88935486) تماس گرفته و یا به آدرس الکترونیکی www.imtd.ir   مراجعه نمایند.  

کد خبر 392397

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =