مجمع انجمن خبرنگاران خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه فردا برگزار می‌شود

نخستین مجمع عمومی عادی انجمن صنفی خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه فردا(۲۰ فروردین) در سالن همایش‌های شرکت سپرد‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه برگزار می‌شود.

به گزارش بورس آنلاین، نخستین مجمع عمومی عادی انجمن صنفی خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه فردا(دوشنبه، 20 فروردین) با حضور اعضا در سالن همایش‌های شرکت سپرد‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، استماع گزارش هیات مدیره و بازرسان انجمن، انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیات مدیره و بازرسان، تصویب صورت‌های مالی منتهی بعه پایال سال 1396 و سایر مواردی که بر عهده مجمع عمومی قرار می‌گیرد از جمله دستور جلسات نخستین مجمع عمومی عادی انجمن صنفی خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه است که فردا ساعت 10 صبح برگزار برگزار می‌شود.

گفتنی است انجام اقدامات لازم به منظور حمایت از حقوق مادی و معنوی خبرنگاران حوزه بازار سرمایه، تسهیل روابط اعضا با نهادها، سازماندهی و ادارات اقتصادی و مرتبط با حوزه بازار سرمایه، تلاش برای ایجاد بستر تكریم و تامین خدمات و امكانات رفاهی خبرنگاران بازار سرمایه و حوزه بورس کشور و اشخاص تحت تكفل ایشان از قبیل مسكن،‌ تسهیلات بانكی،‌ بهداشت و درمان‌، بیمه‌های درمانی و اجتماعی‌، بیكاری و ... متناسب با شان و منزلت آنان و در جهت ارتقای سطح معیشتی و اقتصادی اعضای حرفه مورد نظر از جمله وظايف اختصاصي انجمن انجمن صنفی خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه مطابق اساسنامه هستند.

کد خبر 392081

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =