واکنش "خکاوه" به یک خبر سازمانی منجر به کاهش قیمت سهام شد

سایپا دیزل که اخیرا" با تعدیل منفی ۱۸۰ درصدی، شوک ناخوشایندی به سهامداران وارد کرده در مورد خبر منتشره در تارنمای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای توضیح داد و با کاهش قیمت سهام روبرو شد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از بورس پرس، سایپا دیزل که هفته پیش با تعدیل منفی 180 درصدی ( از 165 زیان به 462 ریال زیان)، شوک ناخوشایندی به سهامداران وارد کرده و بورس تهران هم تا 26 اسفند به علت عدم افشای به موقع اطلاعات با اهمیت ، اقدام به تعلیق آن کرده، امروز در مورد خبر منتشر شده در تارنمای اینترنتی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای توضیح داد و با کاهش قیمت سهام روبرو شد.

"خکاوه" که عدم تحقق افزایش سرمایه و متعاقب آن افزایش 12 درصدی هزینه مالی و عدم تحقق پیش بینی فروش و تولید 4000 و 4654 دستگاه را از جمله دلایل افزایش زیان دانسته ، اعلام کرد: عطف به خبر منتشر شده در تارنمای اینترنتی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور (مورخ 16 اسفند96) مبنی بر انعقاد قرارداد طرح نوسازی ناوگان فرسوده باری لازم به توضیح است که شرکت در سال 95 قراردادی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بابت این موضوع منعقد (قبلاً اطلاع رسانی شده بود) که متعاقب آن در سال 1396 از محل تعهدهای ایجاد شده با همکاری سازمان راهداری و بانک عامل اقدام به واگذاری تعدادی از محصولات کرده و این امر در سال 97 نیز ادامه خواهد یافت.

طرح جدید مطرح شده از سوی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در مراحل کارشناسی بوده و هرگونه اتفاق جدید اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

کد خبر 391815

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =