رایزنی برای بازگشایی نماد بانک صادرات تا پایان سال

مدیرعامل بانک صادرات از رایزنی برای بازگشایی نماد این بانک تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: مدارک لازم را به سازمان بورس ارائه کرده‌ایم.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از ایبِنا، حجت‌الله صیدی درباره بازگشایی نماد بانک صادرات اظهار داشت: سازمان بورس برای بازگشایی نماد، دو موضوع را مطرح کرده بود که در مورد همه بانک‌ها اعمال می کنند؛ یکی بحث صورت‌های مالی سه‌ماهه، شش‌ماهه و نه‌ماه و دیگری گزارش تفصیلی مدیریت بود که تا آخر بهمن ماه روی کدال قرار داده شد و از این بابت نقصی وجود ندارد.

وی افزود: موضوع دیگر تاثیر اعمال نامه بانک مرکزی و موارد مطرح شده در آن بود که بیشتر مستند به گزارش حسابرسی است؛ در این مورد پاسخ جامعی آماده و به بانک مرکزی ارسال کردیم.

صیدی ادامه داد: اگر در این موارد ابهامی وجود داشته باشد، بورس به بانک منعکس می‌کند وگرنه برای بازگشایی نماد هماهنگ می‌کنیم. البته احتمالا درباره این پرسش و پاسخ‌ها نیز بورس اطلاعیه شفاف‌سازی منتشر کند.

مدیرعامل بانک صادرات تاکید کرد: اطلاعات به بورس داده شده و اگر اطلاعات بیشتری خواستند ارائه می‌دهیم، از روز گذشته نیز به صورت حضوری پیگیری کردیم تا بتوانیم تا پایان سال نماد را بازگشایی کنیم.

وی با بیان اینکه شفافیت برای خود ما نیز با ارزش است، خاطرنشان کرد: با مدارکی که به بورس دادیم و پاسخ به بانک مرکزی زمینه بازگشایی نماد آماده است و منتظر نظر کارشناسان بورس هستیم.

یادآور می شود، نماد بانک صادرات از ۲۹ تیر ماه ۹۵  تا کنون متوقف بوده و سهامداران بیش از ۲۱ ماه منتظر بازگشایی نماد این بانک هستند البته مجمع این بانک برگزار شدو سازمان بورس بر اساس آخرین اطلاعیه شرط بازگشایی نمادهای این بانک را تکمیل اطلاعات مالی و انتشار آن اعلام کرده  است.

کد خبر 391570

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =