۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
تعطیلی در صورت عدم تعدیل

دبیر انجمن تولیدکنندگان پودر شوینده با بیان اینکه اگر برای سال آینده فکری به حال تعدیل قیمت کارخانجات شوینده نشود آنها مجبور به تعطیلی خواهند شد،گفت: قیمت انواع شوینده در روزهای پایانی تغییری نخواهد کرد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از تسنیم، جمشید فروزش با اشاره به اینکه قیمت انواع شوینده در روزهای پایانی تغییری نخواهد کرد، اظهارداشت: برخی از واحدهای تولید برای فروش بیشتر و تأمین نیاز نقدینگی خود تخفیف های ۳۰ تا ۳۵ درصدی را در فروشگاه‌ها برای مصرف کنندگان در نظر گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه مواد اولیه با گرانی دلار حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است، افزود: اگر برای سال آینده فکری به حال تعدیل قیمت کارخانجات شوینده نشود آنها مجبور به تعطیلی خواهند شد زیرا واحدها با افزایش هزینه ها به هیچ عنوان قادر به تولید نیستند.

دبیر انجمن تولیدکنندگان پودر شوینده تصریح کرد: تولید نیازمند حمایت است زیرا با این حجم واردات و قاچاق امکان تولید و فروش محصول در بازار کشور نیست.

فروزش در رابطه با قاچاق مواد شوینده هم گفت: متأسفانه در بخش شامپو، خمیردندان و اقلام آرایشی با حجم زیادی از کالاهای وارداتی و قاچاق روبه رو هستیم که همین امر مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان به وجود آورده است .

وی با تأکید براینکه اقلام وارداتی باید مشمول قیمت‌گذاری شوند، افزود: امروز کالاهای وارداتی با قیمت های واهی با راحتی در بازار به فروش می رسد و کسی هم در این میان برخورد جدی انجام نمی‌شود.

کد خبر 391565

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =