عملکرد قابل توجه شرکت در نوبت عرضه اولیه با پوشش ۱۰۲ درصدی سود

توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا که یکی از شرکت های آماده عرضه اولیه سهام در بورس است، عملکرد ۹ ماهه سال را با پوشش ۱۰۲ درصدی همراه کرد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از بورس پرس، شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا که از 24 مهر سال گذشته در بورس پذیرش و با پلاک 513 در بازار دوم معاملات درج شده ، اقدام به انتشار عملکرد 9 ماهه کرد.

"پرشیا" که پیش از این سود هر سهم سال مالی جاری را با سرمایه 200 میلیارد تومانی 400 ریال اعلام کرده بود، در عملکرد 9 ماهه قادر به تحقق 405 ریال معادل 102 درصد از آخرین سود اعلام شده است.

این درحالی است که شرکت در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 9 ریال زیان شناسایی کرده بود .

بر اساس این گزارش، توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا با توجه به برگزاری جلسه معارفه در 25 مهر سال جاری ، یکی از شرکت های اماده عرضه اولیه سهام در بورس است.

موضوع اصلی شرکت انجام فعالیت های بالادستی و پایین دستی در حوزه نفت و گاز از قبیل اکتشاف، توسعه، تولید، بهره برداری میادین نفتی و گازی، احداث پالایشگاه صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، تامین، احداث و ایجاد خط لوله و سایر تجهیزات، انتقال نفت و گاز، تامین و ساخت تجهیزات مربوط به صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و انجام خدمات مهندسی و طراحی مربوط به فعالیت های مذکور شرکت در مناقصه ها و مزایده های داخلی و بین المللی اعم از بخش دولتی، خصوصی و عمومی است.

کد خبر 390931

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =