درج نماد اوراق مشارکت لیزینگ ایران و شرق در سامانه پس از معاملات

شرکت لیزینگ ایران و شرق پذیره‌نویسی اوراق مشارکت خود را به منظور تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز برای اعطای تسهیلات در حوزه ساختمان و تجهیزات عمومی در قالب تسهیلات لیزینگ از امروز به مدت ۷ روز کاری در فرابورس ایران آغاز می‌کند.

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد اوراق مشارکت لیزینگ ایران و شرق در سامانه پس از معاملات خبر داد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از روابط عمومی سمات، شرکت لیزینگ ایران و شرق پذیره‌نویسی اوراق مشارکت خود را به منظور تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز برای اعطای تسهیلات در حوزه ساختمان و تجهیزات عمومی در قالب تسهیلات لیزینگ از امروز به مدت 7 روز کاری در فرابورس ایران آغاز می‌کند.

اوراق مشارکت لیزینگ ایران و شرق با نرخ 18 درصد، تعداد کل آن 240 هزار ورقه به ارزش 240 میلیارد ریال ومدت این اوراق 48 ماهه است که سود آن ماهانه به حساب دارندگان این اوراق واریز می‌شود.

لیزینگ ایران و شرق به عنوان ناشر این اوراق دارای سرمایه 300 میلیارد ریالی است و موضوع فعالیت این شرکت خرید و فروش کالاهای سرمایه‌ای اعم از منقول و غیرمنقول گران‌قیمت، انواع خودروی سواری و کار، تجهیزات و ماشین‌آلات سبک و سنگین و کالاهای مصرفی بادوام و واگذاری آن‌ها در قالب عقود اجاره به شرط تملیک و اجاره عملیاتی و یا فروش اقساطی است.

متعهد پذیره‌نویسی اوراق مشارکت لیزینگ ایران و شرق تامین سرمایه لوتوس پارسیان بوده و ضامن آن نیز شرکت سرمایه گذاری پویا است. صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی تدبیرگران فردا نیز بازارگردانی این اوراق را بر عهده دارد و عامل فروش آن نیز شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا معرفی شده است.

در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی نماد این شرکت را در سامانه پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای پذیره نویسی آن فراهم شود.

کد خبر 390579

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =