سودآوري بانک اقتصاد نوین بهبود می یابد

موفقيت بانک اقتصادنوين معطوف به تلاش و همت همه ارکان بانک است و همکاران پشتوانه و سرمايه اصلي بانک محسوب مي‌شوند.

عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين با بیان این مطلب و اشاره به نقش تعيين کننده سرمايه انساني در پيشبرد اهداف و تحقق برنامه‌ها ي استراتژيک بانک تاکید کرد :جايگاه و اعتبارکنونی  بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران، حاصل تلاش و کوشش همه همکاران در سطوح مختلف است.

 

بلگوري افزود : لازم است همکاران با تلاش مضاعف در مدت باقيمانده از سال جاري، زمينه تحقق برنامه‌هاي از پيش تعيين شده را محقق ساخته تا  سرعت رشد بانک بيش از پيش افزايش يابد.

وی همچنين به لزوم کاهش قيمت تمام شده پول در بانک اقتصادنوين اشاره کرد و گفت: بانک اقتصادنوين در طي ساليان گذشته همواره به رعايت نرخ سود سپرده‌ها پايبند بوده، لذا قيمت تمام شده پول در اين بانک در حد متعارف نظام بانکي قرار دارد.

البته با شناسايي و موارد افزايش اين نرخ مي‌توانيم قيمت تمام شده پول را در بانک اقتصادنوين کاهش دهيم که اين موضوع علاوه بر افزايش ضريب بهره‌وري، سودآوري بانک را نيز بهبود خواهد بخشيد.

مديرعامل بانک اقتصادنوين بر لزوم اشراف همه کارکنان اين بانک به خدمات و محصولات تاکيد و اظهار داشت : تا زماني که همکاران به خدمات بانک احاطه کامل نداشته باشند نمي‌توانند بهترين خدمت را به مشتري ارايه کنند، لذا لازم است همکاران نسبت به شناخت دقيق هر محصول اهتمام بيشتر ورزند تا بتوانند نيازهاي مشتريان را به نحو مطلوب پاسخ دهند.

وي ادامه داد: علاوه بر محصولات و خدمات بانک، همکاران بايد نسبت به خدمات شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين نيز اطلاعات خود را افزايش دهند تا بتوانند در مواقع لزوم نسبت به ارايه اين خدمات به گروه‌هاي مختلف مشتريان اقدام کنند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين اظهار داشت : در برخي مناطق کشور نيازهاي بانکي در بين مشتريان وجود دارد که خاص آن منطقه است، البته بر اساس طرحي که در بانک اقتصادنوين پياده‌سازي خواهد شد لازم است که خدمات بانک متناسب با نيازهاي مشتريان هر منطقه ويژه‌سازي شود .

 

کد خبر 390442

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =